Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bachelor’un 26. sezon finali: Clayton’a ne oldu?

Bachelor'un 26. sezon finali: Clayton'a ne oldu?

fren uyarısı: ABC’nin 15 Mart Finalini İzlemediysen Okuma”BSC. “

kilton pazıLisans koşusu sorunsuz geçti. Sezonunun finali de farklı değildi.

Pazartesi günkü sondan bir önceki bölümde, Clayton finalistler Gabi Widney ve Rachel Riccia ile olan ilişkilerini kurtarmaya çalıştı. İkisini de sevdiğini ve yattığını itiraf etti, bu da herkesi histerik hale getirdi ve neredeyse Gabe’in tek başına elemesine neden oldu.

Dramatik gül partisine rağmen, her iki kadın da geride kaldı ve İzlanda’daki Clayton ailesiyle tanıştı. Ancak, Clayton üçüncü sıradaki Susie Evans’ı takip etmek için bir uçuruma karar verdiğinden, ebeveynlerle tanışmak tartışmalı oldu.

İki gecelik finalin ikinci yarısı, ev sahibi Jesse Palmer ve canlı stüdyo izleyicisiyle başladı, ardından İzlanda’daki Suzy’ye geçti. Jesse odasında ona yaklaşır ve ona Clayton ile tekrar konuşma şansı verir.

Kabul eder ve beceriksizce selamladığı Clayton ve ailesini görmeye gelir ve sonra Clayton ile bire bir konuşur. Son kavgalarında onunla yüzleşir ve onu nasıl geri çevirdiğini ve değişimin onu nasıl hissettirip utandırdığını anlatır. Deneyimi, ‘kovulmuş’ bir ‘başıboş köpek’ gibi hissetmekle eşitliyor.

“Beni insan olarak seviyorsan, bana nasıl böyle davranabilirsin?” O soruyor. “Çok aşağılandım. Beni yanlış ve kötü hissettirdin. Bu benim için kalp kırıklığıydı.”

Değişim, Clayton’ı gelecekleri için çok az umutla gözyaşlarına bıraktı. Buna rağmen, kalbinin Suzy’de olduğuna kesin olarak karar verir ve kalan rakipleriyle işleri bitirmekten başka seçeneği yoktur.

Clayton, Gabe ve Rachel ile otellerinde tanışır. Onlarla bir gelecek gördüğünü söylüyor ama üç kadını aynı anda sevip bir anda onlardan kurtulmaya değmez. Af diler, ancak Gabe tarafından canlı stüdyo kamerasından kışkırtıcı tepkiler alan bir mektupla karşılanır.

“Kızgın olduğun için kalmamı istedin. [that Susie left] Ve gururun incindi,” diyor. “Bir zamanlar kararım [to leave]olmasını istemediğin için. Şimdi karar senin, bu yüzden daha kolay.”

READ  Cecily Strong, 11 Sezonun Ardından Cumartesi Gecesini Bu Akşam Canlı Yayınla Bitirecek - Rolling Stone

Ona ve Rachel’dan aynı anda ayrılmak da dahil olmak üzere durumu ele alma biçimine meydan okumaya devam ediyor. İzlanda’da geçirdiği zaman, ayrılma davetini geri çevirdikten sonra onu otelde bırakır.

“Son Gülden Sonra” canlı bölümünde Gabby, Clayton sahnede ona katılmadan önce Jesse ile çıkışını anlatmaya devam ediyor. Clayton, İzlanda’daki son günlerindeki dürüstlüğünden bahsediyor ama Gabe şöyle yanıtlıyor: “Şeffaflığınızın koşulları var.”

Onu izledikten sonra Suzy’ye karşı daha güçlü hisler beslediğinin açık olduğunu söyledi. Rachel ve Gabe’e, duygularının bir başkası için daha güçlü olduğunu bilmesine rağmen onları sevdiğini söyledi. Gabe devam etmek istedi ve kötü niyetli olmasa da sözlerinde sorumsuzdu ve kadınlar bu tepkilerle uğraştı.

Gabe Clayton, aşkın insanı koruduğunu ve her iki finalisti de ayrı ihtiyaçları olan ayrı insanlar olarak görmemesinin, onları eşit derecede sevmediğinin açık bir kanıtı olduğunu belirtiyor.

Clayton, İzlanda’da Gabe ile görüştükten sonra Rachel’a ayrı ayrı hitap eder.

Onun için ağlıyor ve ilişkilerinin tek taraflı yapısını paylaşıyor. “Yalnız savaşan bendim – senin için” diyor. Son gül töreni sırasında itirafını geride bırakarak kanıtladığı gibi, bağlılığında esnekti.

Ona, “Benim için savaşmadın” dedi. “Bana hiçbir şey vermedin ve bana verdiğin çok az şeyi tuttum.” Clayton’ın kıvrımlı bir büstü ve gözyaşlarının aksine duygusuz bir duvarı vardı.

Canlı buluşma sırasında, artık ona karşı hisleri olmadığını ve onunla konuşmaya değmeyeceğini söyledi. “Bu hislerin hiçbirine sahip değilsin… tali hasar haline geldin.”

Sahnede özür diledikten sonra Rachel reddetti. “Sadece sana inanmıyorum.” Öfkesi elle tutulur ve bulaşıcıydı ve Jesse onları seyircilerin arasına attığında sakin kalan anne babasına da sıçradı.

Clayton ve Rachel’ın sahnede birlikte son kez gergindi, çünkü onunla yatmak için “Seni seviyorum” deyip söylemediğini sordu. Suçlamaları şiddetle reddediyor ve Jesse görüşmeciyi reddediyor. “Clayton şimdiye kadar gördüğüm en büyük Hail Mary Bachelor Nation’ı atmak üzere.”

READ  MEGHAN Markle, bir polo etkinliğinde bir kadını Prens Harry'den uzaklaştırırken tuhaf bir anda rol alıyor

İzlanda’ya dönen Clayton, Suzy ile olan ilişkisini kurtarmak için son bir çaba sarf ederek ona bir mektup yazdı. Onunla yüz yüze tanışıyorsunuz ve o duygularını tekrar etmeye çalışıyor. “Bizim için ciddiyim” ve yüzük kutusu yanıp söner.

cevap vermek. Ona, “Şu anda sana olan sevgimin, senin bana olan sevgin gibi olduğunu hissetmiyorum,” dedi. “Hayatını birlikte geçirmek istediğin birine karşı koşulsuz sevgin var. Ve ben orada değilim. İzlanda’yı yalnız bırakmaya karar verdim.”

Bekarlığa veda tarihinde ilk kez, Bekarlığa veda son gününde reddedilir.

“Bu kolay bir karar değil,” dedi ona. “Dürüst olmak yıkıcı. Ama bunu düşündüm ve senin karakterin olduğumu düşünmüyorum. Benim olduğunu da düşünmüyorum.”

Başka bir denemede, daha sonra onunla geleceği düşünüp düşünmeyeceğini sordu. Ve vurgulayarak, “Bitmiş gibi hissediyorum” diyor.

Ancak bu sağlam cevabın somut olmadığı ortaya çıktı. Los Angeles’ta yaşayan Suzy, “Son Gülden Sonra” sırasında fotoğrafa yeniden giriyor.

Sahnede Jesse ve Clayton’a katılır. Bu benim arkadaşım, dedi gülen Clayton’ı göstererek. Geriye dönüp bakıldığında, ikisinin nihayet tekrar bir araya gelebilmeleri için birbirlerinden ayrı zamana ihtiyaçları vardı. İkisi de insanların kendilerini desteklemeyebileceğinin farkındalar ama birlikte mutlular ve geleceğe bakıyorlar.

Jesse bir sunum yapma fırsatını hazırlar. Bunun yerine Clayton, Susie ile yaşamak için Virginia’ya taşındığını söylüyor. Ve Suzy’ye bir yüzük vermese de sonunda Suzy onun son çiçeğini kabul eder.

Gabe ve Rachel kendi sonlarını elde ederken mutlu sonları olan sadece Susie ve Clayton değil. İkili ilk olarak önümüzdeki sezon The Bachelorette üyesi olarak oynayacak olan sonraki iki lider olarak gösterildi.