Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Garip Yeni Dünyalar Paul Wesley’de James T. Kirk’ü Keşfedin – Son Tarih

Garip Yeni Dünyalar Paul Wesley'de James T. Kirk'ü Keşfedin - Son Tarih

Paul Wesley Oyuncu kadrosuna katıl Uzay Yolu: Garip Yeni Dünyalar.

Wesley, Paramount + dramasının ikinci sezonunda ikonik James T. Kirk rolünde rol alıyor. Rol en çok William Shatner’ın oynadığı rol ile bilinir.

Oyuncu seçimi, Mayıs ayında prömiyer yapacak olan ilk sezonun lansmanından önce geliyor. Şovun ikinci sezonu Ocak ayında yenilendi.

Garip yeni dünyalar Kaptan Christopher Pike (Anson Mount), Chief Science Spock (Ethan Pike) ve Number One’ı (Rebecca Romijn/Ona Chin-Riley) galaksideki yeni dünyaları keşfederken takip eder. Maceraları, Kaptan Kirk’ün USS Enterprise’daki ayağından önce gelir.

Kadroda ayrıca Hemşire Kristen Chapel rolünde Jess Bush, Lan Nonian Singh rolünde Christina Chung, Cadet Nyota Aoura rolünde Celia Rose Gooding, Teğmen Erica Ortegas rolünde Melissa Navia ve Dr. Mbenga rolünde Babs Olsanmokon yer alıyor.

Wesley daha önce liderlerden biriydi Vampir Günlükleri Ayrıca bir yıldızla işaretlenmiştir bana bir hikaye anlat Paramount + CBS All Access’in öncülü. Ayrıca Shudder özelliğinde de görülebilir. kötülüğün tarihi Stephanie Beatriz’le birlikte.

bölümlerini de yönetti Roswell, New Mexico, Gölge Avcıları Ve miraslar.

Uzay Yolu: Garip Yeni Dünyalar Akiva Goldsman ve Henry Alonso Myers, Jenny Lumet, Heather Caden, Frank Siracusa, John Webber, Rod Roddenberry, Trevor Roth ve Aaron Byers ile birlikte yapımcı yönetici olarak yer aldı.

Dizinin yapımcılığını CBS Studios, Secret Hideout ve Roddenberry Entertainment üstleniyor.

“Paul başarılı bir aktör, inanılmaz bir varlık ve gösteriye büyük hoş geldin eklemeleri. Hepimiz gibi, o da ömür boyu. Yıldız Savaşları Alex Kurtzman, Akiva Goldsman ve Henry Alonso Myers şunları söyledi:

READ  Saweetie, Nipsey Hussle Anıtı'nın bir dünya harikası olması gerektiğini söylüyor