Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Baker Mayfield Panterleri Takas Ediyor: Eski 1 Numaralı Genel Seçimi Carolina’ya Gönderen Bir Anlaşmada Kazananlar ve Kaybedenler

Baker Mayfield Panterleri Takas Ediyor: Eski 1 Numaralı Genel Seçimi Carolina'ya Gönderen Bir Anlaşmada Kazananlar ve Kaybedenler

Carolina’da yeni bir oyun kurucu var. Çarşamba günü ve leoparlar Eski 1 numaralı generalin seçimi olan Baker Mayfield ile bir iş anlaşması yaptı. Cleveland BrownsVe CBS Sports NFL Insider Jonathan Jones onayladı. Carolina, Browns’a Mayfield’ın oynama süresine bağlı olarak dördüncü tura dönüşebilecek koşullu bir beşinci tur seçimi gönderecek.

Bu takas sadece iki takım arasında olsa da, Cleveland ve Carolina’nın ötesine geçecek bir domino etkisine sahip olacak. Aşağıda, en son NFL anlaşmasından ayrılan tüm kazananları ve kaybedenleri ele alacağız.

Kazanan: Baker Mayfield

Tüm bunların nihai kazananı Baker Mayfield. Daha önce bu sezonun başlarında küme düşen Deshaun Watson olarak Cleveland’dan bir anlaşma talep etmişti ve şimdi bu dileğini gerçekleştiriyor. Bir dakika, o Bir olasılık var gibi görünüyor (ancak küçük) Brown, Mayfield ile ticaret yapmıyor ve Watson’ın saha dışı sorunları nedeniyle büyük ölçüde askıya alınması durumunda çiti düzeltmeyi umuyor. Ancak bu anlaşma artık utanç verici/zorla bir uzlaşma olasılığını ortadan kaldırıyor.

Mayfield sadece Cleveland’ın dışında değil, aynı zamanda Christian McCaffrey ve DJ Moore’u geniş alanda geri püskürtmek de dahil olmak üzere bazı ilginç silahlara sahip Panthers ile birlikte 2022’de ilk turda Ikem Ekwonu’nun soldan müdahalede bulunduğu güçlü bir hücum serisine devam ediyor. .

Mali olarak, Mayfield bu ticareti kolaylaştırmak için temel maaşından 3,5 milyon dolar kesmeyi kabul etti, ancak bu parayı teşvikler şeklinde geri kazanabilirdi. NFL ağı. Böylece, Mayfield kendini Cleveland’ın dışında bulur ve çok fazla finansal risk almak zorunda kalmadan ilk haftanın başında olduğu bir duruma girer. Bir önceki 1 numaralı genel seçime kadar bir galibiyet.

Kaybeden: Cleveland Browns

Brown’ın merkezin altındaki konumuyla ilgili hala çok fazla belirsizlik var. NFL, Watson’a en az bir sezon boyunca süresiz uzaklaştırmayla karşı karşıya kalması için baskı yapıyor. Disiplin görevlisi ise Sue. L. Robinson tarafından yönetilen bu şekilde, Cleveland’ın stoperdeki şapkası önemli ölçüde düşecekti. Mayfield’ın gitmesiyle, Watson’ın askıya alınması durumunda Jacoby Brissett başlamak için bariz bir seçim olacaktır. Mayfield ile anlaşmaya çalışmak zorlu bir mücadele olsa da, Kevin Stefansky’ye saldırma tecrübesine sahip ve Brown’ın Watson’ın yokluğunda rekabet edebilmesi için ikisi arasında daha iyi bir seçim olacaktır.

READ  İtfaiye Şefi Velez Joe Girardi, sezona zor bir başlangıç ​​yaptıktan sonra

Bu arada, dördüncü tura dönüşebilecek beşinci tur bir seçim, yıkıcı bir geri dönüş değil. Brown’ın ayrıca Mayfield’ın 2022 sözleşmesinin büyük bir kısmını ödediği bildiriliyor. NFL ağıCleveland Mayfield anlaşmasından 10.5 milyon dolar harcarken, Panthers ona 5 milyon dolar ödeyecek.

Biraz siper alanı açmasına ve anlaşma talep eden bir oyuncudan kurtulmasına rağmen, önümüzdeki birkaç gün/hafta içinde çekiç Watson’a düşerse, Cleveland şu anda çok savunmasızdır.

Kazanan: Carolina Panthers

Panthers oyun kurucu üzerinde gelişti ve bunu yapmak çok pahalıya mal olmadı. Yukarıda belirtildiği gibi, Browns Mayfield’ın sözleşmesinin büyük kısmını ödüyor ve Carolina’nın önceki 1 numaralı genel seçim için yalnızca şartlı bir beşinci oyuncu göndermesi gerekiyor.

Mayfield dört yıllık kariyeri boyunca bazı iniş çıkışlar görmüş olsa da, Cam Newton’un 2019 sezonundan sonra takımdaki ilk görevinin sona ermesinden bu yana muhtemelen Panthers’ın getirdiği en iyi oyun kurucu. – 2018’de lige, ancak Mayfield daha fazla başarı. Kariyerleri için, Mayfield’ın 87.8 geçiş derecesi, Darnold’un 76.9’undan çok daha iyi. Bu yetenek artışıyla, Mayfield’ın varlığı genel Carolina suç tavanını iyileştirecek.

Yine sporun en önemli konumunda daha iyi olmak ve bunu düşük maliyetle yapmak Çitalar için böyle bir hamleyi mantıksız kılıyor.

Bu anlaşmanın hafife alınan kısmı, NFL’de ve özellikle NFC West’te sahip olacağı yansımalardır.

Seattle Seahawks, Russell Wilson’ın yerine Mayfield için potansiyel bir iniş alanı olarak bağlanan ekiplerden biriydi. Denver Broncos Bu sezon başında. Şu anda, Drew Lock ve Geno Smith’in onu başlangıçta kampta çalışmaya zorlaması bekleniyor, ancak Mayfield, bu ikisinden birinin 2022’ye girmesinden çok daha iyi bir seçenek olacaktır.

kafa portresi

Seattle, sezona Luke veya Smith ile girmek zorunda kalabileceğinden, tüm bunların diğer kaybedeni Jimmy Garoppolo. O ve Mayfield transfer edilen kalan iki oyun kurucuydu ve Carolina, Garoppolo’ya inmek için en mantıklı yer gibi görünüyordu, çünkü sadece diğer tek hedef 49’lular Oyun kurucu başlamak için Seattle’daydı. San Francisco, Garoppolo’yu sadece yılda iki kez onunla rekabet etmek için bölüm içinde takas etmeye istekli mi? Niners konuşmayı yapmaya istekli olsa bile, Garoppolo’nun teklif fiyatı büyük olasılıkla artacaktır çünkü bu bir içeriden bölünmüş ticaret olacaktır.

READ  Kadınlar Dörtlüsü Finali 2022 Canlı: Güney Carolina, Louisville, Ocon ve Stanford vs Minneapolis

Dolayısıyla, Mayfield’ın Carolina’da düşmesi gerçekten bu iki taraf için olabilecek en kötü sonuç. Garoppolo, 2022’ye başlamanın en net yolunu kaçırıyor ve Seattle, oyun kurucudaki iyileştirmeyi nispeten ucuz bir maliyetle kaçırıyor.

Kazanan: Jacobi Brisset

kafa portresi

Mayfield Carolina’ya giderken, Jacoby Brissett, Watson kovulduğunda / ne zaman olursa olsun Browns’ı başlatmak için sıraya giriyor. Bu, Brissett’e tüm bir sezon boyunca olabilecek yeteneklerini sergilemesi için bir şans daha veriyor. 29 yaşındaki oyuncu bu sezon Browns ile bir yıllık, 1.5 milyon dolarlık bir sözleşme imzaladı ve 2022’de ne kadar iyi oynarsa oynasın, gelecek yıl daha güçlü bir pazara yol açabilir ve kendisine ödeme yapılabilir. Ligdeki en iyi yedeklerden biri olarak.

Brissett, altı yıllık NFL kariyeri boyunca kemerinin altında 37 başlangıç ​​yaptı ve 60,2’lik bir kariyer tamamlama yüzdesine ve 83 geçiş derecesine sahip.

Kaybeden: Sam Darnold

kafa portresi

Panthers geri dönüp Darnold’u Seahawks ile takas etmedikçe ve o işi kazanmadıkça, bu hamle Darnold’un 2022’de oyun kurucu olmayacağını neredeyse garanti ediyor. En azından, kendisi gibi görünüyor ve sonra Carolinas’ta bir başlangıç ​​yaptı. 2021’de The Panthers ile 11 maçında 4-7’lik isabet kaydetti.

New York alev aldıktan sonra, Darnold geçen sezon Panthers’a takas edildi ve önceki ilk tur seçiminin bu manzara değişikliğiyle lig sıralamasını yeniden oluşturması umudu vardı. Ancak, touchdown’lardan daha fazla pas attığı ve paslarının sadece %59,8’ini tamamladığı bir seferden sonra, hiçbir zaman meyvesini vermedi.

Şimdi soru, Darnold’un yeniden başlangıç ​​kalibresinin dörtte biri olarak görülüp görülmeyeceği.