Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Baldur’s Gate 3 Yama 2, 1.500 satırlık Minthara içeriğini engelleyen ‘çok aptalca bir hatayı’ giderecek

Baldur’s Gate 3 Yama 2, 1.500 satırlık Minthara içeriğini engelleyen ‘çok aptalca bir hatayı’ giderecek

Baldur’s Gate 3’ün bir sonraki büyük yaması yakında gelecek ve her açıdan bakıldığında yama, bir dizi performans iyileştirmesi ve diğer düzeltmeleri içerecek şekilde düzensiz olacak. Daha da iyisi, Yama 2’nin, yönetmen Swen Vincke’nin “çok aptalca bir böcek” olarak adlandırdığı durum nedeniyle engellenen Minthara’yı hedef alacağı anlaşılıyor.

Patch 2’nin yayınlanmasından önce IGN’e konuşan Vincke, Baldur’s Gate 3’ün kapsamının, bazen içeriğin kazara kilitlenmesine yol açabilecek zincirleme reaksiyonlara neden olabileceğinden bahsetti. Baldur’s Gate 3’teki görünen katilin durumu da böyle.

Venky, “Oyun süper etkileşimli ve bazı yoldaşların olması gerektiği gibi etkileşimde bulunmamasına neden olan bazı hatalar vardı. Bu yüzden içerik görünmüyormuş gibi hissettim. Yani bunu özellikle Minthara’da göremiyordunuz,” diye açıkladı. . “Bu yüzden [lead writer Adam Smith] Bana şu anda izole ettiğimiz çok aptalca bir hata nedeniyle ortaya çıkmayan yaklaşık 1500 Minthara satırı olduğunu söyledi. Yani çözüyoruz.”

<strong>Baldur’s Gate 3 hayranları Minthara için daha fazla içerik talep ediyor.</strong>src=”https://assets-prd.ignimgs.com/2023/08/29/minthara-1-1693347404590.png?width=1280&fit=bounds&height=720&quality=20&dpr=0.05″ class=”jsx-2920405963 progressive- image makale-görüntü makale-görüntü-tam boyutlu jsx-2407332289 jsx-3166191823 yuvarlak yükleniyor”/></a><figcaption class=Baldur’s Gate 3 hayranları Minthara için daha fazla içerik istiyor.

Venke, Minthara’nın yazı tiplerinin önceki sürümlerde “çalıştığını” ancak “başka bir şeyin artık çalışmamasına neden olduğunu” söyledi. Bu, binlerce mikro etkileşimle dolu karmaşık, birbirine bağlı bir RPG yaratmanın zorluğudur.

Onun için daha fazlasını yapıp yapamayacağımıza bakacağız.

Takımın Menthara’ya yönelik genel vizyonundan bahseden Venky, bunun “bazı yenilemelerden” geçtiğini söylüyor. Temel farklardan biri onun orijinal bir karakter olmamasıdır, bu da başından itibaren onunla oynayamayacağınız anlamına gelir. Özünde o, Venky’nin ‘yardımcı’ olarak tanımladığı kişidir.

“Aslında oyunda daha sonra karşılaşacağınız başka bir karaktere, bir düşmana hizmet etmek için orada” diyor. “Yani oradaki rakibe farklı bir ışık tutmanız gerekiyordu.”

Şöyle devam ediyor, “Bazı repliklerinin heyecan verici olmamasının bir faydası yok. Yani bu onun hakkını vermiyor. Ama hiçbir zaman gerçek bir arayışı olmadı; orijinali arayın… bazısı için elinizde olan şey.” 3. Bölümdeki diğerleri.. yani bakan insanlar Ayrıca o orada değil.”

READ  Ikea'nın Sonos destekli Symfonisk resim çerçevesi hoparlörü 65 $ 'dan yüksek bir pazarlık

“Minthara’da buldukları bir fark vardı ve çok karmaşık olduğu için bunu kaldırdık. Sonra oyunda bu hikayeyi anlatacak gayrimenkulümüz yoktu. Bu yüzden bazı kısımlarını buldular. Yani orada büyük ölçekte bir şeyi kestiğimiz söylenemez. Sadece Minthara aynı zamanda kötülüğe yönelme güç fantezisine de hizmet ediyor. “

[W]Öncelikle içeriğinin engellenmesi sorununu çözeceğiz, sonra çite nasıl ineceğini göreceğiz ve sonra onunla fazladan bir şeyler yapıp yapamayacağımızı göreceğiz.

Ancak Larian Studios gelecekte daha fazla gelişme için kapıyı hala açık bırakıyor.

“[W]Öncelikle içeriğinin engellenmesi sorununu çözeceğiz, sonra hayranlara nasıl ulaşacağını göreceğiz ve sonra onunla ekstra bir şeyler yapıp yapamayacağımıza bakacağız. Demek istediğim, oyunla ilgili geri bildirimler bizim için şaşırtıcı ve bunaltıcıydı. Yani kesinlikle beklediğimizden çok daha fazlası. Yani hepsini alıyoruz ve sonra filtreliyoruz. Finke, “O halde işin nereye gideceğini göreceğiz” diyor.

“Bu oyunu oyuncular için, onların keyif alması için yaptık. Gerçekten işe yaramayan şeyler varsa, bir noktada bu konuda muhtemelen bir şeyler yapacağımızdan emin olabilirsiniz, ancak bunu yapabiliriz.” “Biz mucizeler yaratmıyoruz. Biz hala bunu gerçekleştirmek için çok çalışmış sınırlı sayıda kişiden oluşan sınırlı bir ekibiz.”

Vincke, Minthara içeriğine erişimi yeniden sağlamanın yanı sıra, hayranların hayranların en sevdiği Karlach için yeni bir final bekleyebileceğini söylüyor (belli belirsiz bir şekilde, bir puro gördüğünüzde yeni içeriğinizi bulduğunuzu anlayacağınızı ima ediyor) ve bunun da öyle olacağını söylüyor. “birçok insanı mutlu et.” Bu aynı zamanda işbirlikçi oyundaki iyileştirmelerin yanı sıra “insanların sorduğu diğer bazı şeyleri” de içerecek.

Baldur’s Gate 3 Patch 2 şu anda QA testinde ve bu hafta yayınlanacak. Beklerken bir Baldur’s Gate 3 oyuncusunun her karakteri perişan etmenin bir yolunu nasıl bulduğunu ve ayrıca Baldur’s Gate 3 hakkındaki eksiksiz rehberimizi öğrenin

READ  OnePlus 10T'nin Sessiz Anahtarı Olmayacak - İşte Nedeni

Kat Bailey, IGN’in Haber Direktörü ve Nintendo Sesli Sohbet’in ortak sunucusudur. Tavsiyen var mı? Ona @the_katbot adresinden doğrudan mesaj gönderin.