Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Apple, iOS 17’nin sekizinci beta sürümünü yayınladı

Apple, iOS 17’nin sekizinci beta sürümünü yayınladı

Bu sadece iPhone 15 etkinliğinin duyurulduğu bir gün değil, yeni iOS 17 beta sürümleri de burada. Apple, iOS 17’nin sekizinci beta sürümünü geliştiricilere yayınladı.

Apple, 5 Haziran’da düzenlenen yıllık Dünya Geliştiriciler Konferansı’nda iOS 17’yi tanıttı ve StandBy, doğrudan sesli mesaj, AirDrop güncellemeleri ve daha fazlası dahil olmak üzere iPhone’a gelen yeni özellikleri tanıttı.

iOS 17, Haziran başından bu yana ön sürüm olarak sunuluyor. Geçtiğimiz aydan itibaren Apple, halka açık beta programı aracılığıyla iOS 17 testini de genişletiyor.

Bu yıl Apple, geliştiricilerin yıllık 99 ABD doları tutarındaki ücreti ödemeden beta programına katılmasını sağladı. Artık geliştirici ile genel beta arasındaki tek fark, yeni sürümlerin ne kadar hızlı kullanıma sunulacağıdır.

Herkese açık beta kullanıcıları için önemli bir aksaklık yaşanmamasını sağlamak amacıyla betaların erken sürümleri uzun bir süre sonra geliştiricilerin kullanımına sunuluyor. Sürüm yaklaştıkça her iki sürüm de aynı anda kullanıma sunulacak.

İOS 17’nin birkaç hafta içinde kullanıma hazır olmasını bekliyoruz. Apple’ın resmi çıkış tarihini 12 Eylül’de duyurması bekleniyor. Bu arada, en son haberlerden haberdar olmak için haberimizi takip etmeye devam edin.

Apple ayrıca watchOS 10 beta sekiz, tvOS 17 beta sekiz, HomePod (OS) 17 beta üç ve VisionOS beta üç’ü yayınladı.

FTC: Gelir elde etmek için otomatik ortaklık bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

READ  2022 Xbox ve Bethesda Games Showcase'den en büyük fragmanlar ve duyurular