Mart 21, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Balina yıldızı Brendan Fraser, San Francisco’dan özür diledi

Balina yıldızı Brendan Fraser, San Francisco'dan özür diledi

Sitemize abone olun Uzaktan kumandalı haber bülteni SFGATE’in en iyi kültürel hikayelerini her hafta gelen kutunuza almak için.

Brendan Fraser, dün gece Mill Valley Film Festivali’nde Darren Aronofsky’nin yeni filmi “The Whale”nin gösteriminde hazır bulundu ve şehir için bazı özürler diledi. San Francisco ve daha büyük ölçekte Körfez bölgesi.

Fraser filmden önce SFGATE ile kırmızı halıda yaptığı bir röportajda 1997 yapımı komedi “George of the Jungle”ın çekimleri sırasında meydana gelen bir olayı anlattı. San Francisco’da kuruldu ve çekildi, Film Fraser’ı (George olarak) Körfez Köprüsü’nün tepesinden sarkan gösteren ikonik bir sahneye sahiptir (Fraser yanlışlıkla Golden Gate Köprüsü’nü işaret etti, ancak 25 oldu, bu yüzden ona bir ara vereceğiz).

Fraser, “Neredeyse özür dileyecektim,” dedi.

“George of the Jungle’ı çekerken George, Golden Gate Köprüsü’ne dolanmış bir paraşütçüyü kurtarmaya gitti. Bu, Disney’in direklerden tenteye asılı bir manken koyduğu anlamına geliyor.”

Bu durum köprünün her iki tarafında trafiği durma noktasına getirdi” dedi. Karavanım karşı tarafta bir otoparktaydı. Sadece Golden Gate Köprüsü’nü izlediğimi hatırlıyorum. Üzerinden sahte bir paraşüt sarkıyordu. Televizyonu açıyordum ve ‘Oprah’la ilgili bir haber olduğu için yarıda kesildi. helikopterler paraşütün köprünün üzerinden sarktığını söylüyor. Ben de gideyim.” – Bir dakika, helikopterlere ve televizyona bakıyorum – biri pas çekmedi, biri belediye başkanının ofisiyle sorun yaşayacak. Bunun için özür dilemeden edemiyorum.”Gösteriden bir saat önce, Mill Valley Film Festivali Fraser’ın kariyerinin öne çıkan bir klibini gösterdi ve ona Oyunculuk için Yaşam Boyu Başarı Ödülü verdi. Bir heykelcik aldığında, Fraser nazikçe teşekkür etti… ve sonra aynı “George of the Woods” masalını yeniden anlatmaya koyuldu.

READ  Lea Michele, Beanie Feldstein'ın ölümünden sonra Funny Girl'de oynayacak

“Bir hızlı şey daha – Sadece hızlı bir özür dilemek istiyorum. İki yıl önce ‘George of the Jungle’ adlı bir film çektim.” Sahneyi tekrar anlatmaya devam etti ve bu da seyircilerin kahkahalara boğulmasına neden oldu.

“Demek öyle söylendi – benim hatam, bir daha olmayacak,” diye ekledi eski futbol modu Fraser’a dönerek.

“Balina” da Brendan Fraser.

A24’ün izniyle

Sonra ışıklar karardı ve film başladı. The Whale’de Fraser, web kamerası kapalıyken çevrimiçi İngilizce kursları veren münzevi şişman bir adam olan Charlie’yi canlandırıyor. Hareketsiz ve kalp rahatsızlığından ölmesine sadece birkaç gün kala Charlie, ayrı yaşadığı kızı Ellie (Stranger Things’den Sadie Sink tarafından canlandırılıyor) ile yeniden bağlantı kurmaya çalışır. Film tamamen Charlie’nin sıkışık dairesinde geçiyor ve ona samimi bir tiyatro hissi veriyor (bir sahne yapımından uyarlanmış).

Film, Venedik Film Festivali’nde altı dakikalık bir beğeni aldı ve Fraser, obez bir adamı hafif, dokunaklı tasviriyle muhtemelen bir Akademi Ödülü adayı. Soru-cevap bölümündeki filmden sonra Fraser, 600 kiloluk karakteri canlandırmak için gittiği yolları sıraladı. Fiziksel olarak, onu büyük takım elbiseye sokmak her gün dört saatini aldı. Duygusal düzeyde, Fraser bir yeme bozukluğu psikiyatristi olan Obezite Eylem Koalisyonu ile çalıştı ve değişen obezite seviyeleriyle yaşayan 10 kişiyle tanıştı.

Gözyaşlarının eşiğinde olan Fraser, yaşadıklarını anlattı.

“Bu ortak noktaları vardı… Hikayelerinin başlarında, erken yaşlarda bir karakter olduğunu fark ettim, bazen bir ebeveyn, bazen bir baba, onlarla çocukken vücut ağırlıkları hakkında kibirli bir şekilde konuşuyordu. hayatlarının geri kalanı için.” Fraser daha sonra Bangkok’taki bir Budist tapınağını ziyaret ettiği bir deneyimi hatırladı ve burada “Gerçekten acı verici bir intikam mektubu” yazan bir plaket okudu.

“İkisini bir araya getirdim ve kelimelerin sonuçları olduğunu fark ettim. Birbirimize söylediklerimiz, çocuklarımıza söylediklerimiz ve birbirimizle nasıl konuştuğumuz incitebilir. Bir film asla kimsenin sorununu çözmez, ancak yardımcı olabilir. kültürü nasıl etkilediğimizi, nasıl düşündüğümüzü ve nasıl hissettiğimizi, birbirimizle nasıl konuştuğumuzu… Bu yüzden her şeyimi vermek için ahlaki bir zorunluluk hissettim.”

San Francisco’da daha fazla film çekildi