Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sharon Stone ve Liam Neeson, Kevin Spacey’nin oyunculuğa dönüşünü destekliyor

Sharon Stone ve Liam Neeson, Kevin Spacey’nin oyunculuğa dönüşünü destekliyor

Sharon Stone, Liam Neeson ve daha fazla oyuncu Kevin Spacey’nin savunmasına geliyor ve onun genel olarak sektöre geri dönmesini talep ediyor. Spacey, 2017’den itibaren birçok erkeğin kendisini cinsel istismarla suçlamasından bu yana Hollywood’da çalışmıyor. İki bölümlük belgesel “Spacey Unmasked” yakın zamanda Birleşik Krallık’ta yayınlandı ve şu anda Max’te yayınlanıyor ve Spacey hakkında daha önce hiç duyulmamış tanıklıklara yer veriyor. Cinsel istismar iddiasıÇekimler sırasında başka bir “House of Cards” oyuncusuna el yordamıyla dokunduğu iddiası da dahil.

Gönderilen beyanlarda TelgrafStone ve Neeson’a, Spacey’nin dönüşü çağrılarında Stephen Fry ve F. Murray Abraham gibi isimler de katıldı. Abraham, Apple TV+ dizisi Mythic Quest’in yapımı sırasında cinsel tacizle suçlandı ve bu da onun kovulmasına yol açtı.

The Telegraph’a konuşan Stone, “Kevin’i tekrar iş başında görmek için sabırsızlanıyorum. O bir dahi. Çok cana yakın ve eğlenceli, her konuda cömert ve zanaatımız hakkında çoğumuzdan daha fazlasını biliyor” dedi. hevesli oyuncuların “onun etrafında olmasını istiyor ve buna ihtiyacı var”.

Stone, “Onu kullandıkları ve kendi gizli gündemlerini anlamadıkları için kendileriyle pazarlık yaptıkları için kendileriyle hesaplaşamadıkları için onu suçlamaları korkunç” diye ekledi.

Neeson Yayına şunları söyledi Şunları ekledi: “Spacey’e yönelik bu suçlamaları öğrendiğinde çok üzüldü ancak şunları ekledi: “Kevin karakterli, iyi bir adam. Hassastır, açık sözlüdür, yargılayıcı değildir ve harika bir mizah anlayışına sahiptir. Aynı zamanda sahne ve kamera alanında da en iyi sanatçılarımızdan biri. Kişisel düzeyde sektörümüzün ona çok ihtiyacı var ve onu çok özlüyor.

İbrahim, “Ona açıkça şahitlik ediyorum” dedi. “Diğerlerinin aksine, belirli davranışların sorumluluğunu alenen kabul eden bir adama saldıran bu akbabalar kimler?… O iyi bir adam ve ben onun yanındayım, önce günahsız olan taşı atsın.”

READ  Jeremy Renner güncellemesi: Jimmy Kimmel'in 'Rennervations' röportajını izleyin

Fry, “Spacey Unasked” belgeselini hedef aldı ve bunu The Arc’a söyledi. [Spacey] Harvey Weinstein gibiler” ve “onu taciz etmeye ve takip etmeye devam ederken, bütün bir belgeseli suç düzeyine ulaşmayan suçlamalara ayırmışken… bu nasıl orantılı ve haklı görülebilir ki?”

Spacey’nin kendisi de belgeseli zaten eleştirmişti. Oscar ödüllü oyuncu, gazeteci Dan Wootton’la yaptığı röportajda sektörden atılmaktan duyduğu üzüntüyü şöyle dile getirdi: “Hollywood’da hiç kimse bana geri dönüş yolu teklif etmedi. Hiçbir çalışma materyali yok. Bana kontrol etmem için herhangi bir kutu verilmedi. hiçbir şey. Sanki… “İptalimden sonsuza kadar memnunum. Bu ömür boyu hapis cezası.”

Spacey’nin uygunsuz davranışı ve cinsel saldırı iddiaları ilk kez 2017 yılında #MeToo hareketinin ardından ortaya çıktığından beri, iki kez Oscar kazanan sanatçıya karşı çok sayıda yasal dava açıldı. 2022’de New York jürisi, Rapp’in 1980’lerin başında 14 yaşındayken cinsel saldırıyla suçladığı aktör Anthony Rapp’ı taciz etmediği sonucuna vardı. Ertesi yıl bir İngiliz mahkemesi Spacey’yi dokuz cinsel saldırı suçundan suçsuz buldu. Dört şikayetçinin saldırısı. Diğer bazı suçlamalar ve davalar düştü. Spacey tüm bu suçlamaları reddetti.

“Spacey Unmasked”, Spacey’ye karşı bir lise sınıf arkadaşıyla “agresif bir cinsel yaklaşım” yaptığı iddiası da dahil olmak üzere bir dizi yeni iddiayı içeriyor. Bir başka iddia ise Spacey’nin sinema salonunda “Er Ryan’ı Kurtarmak” filminin açılış sahnelerini izlerken bir aktörün yanında mastürbasyon yaptığı iddia ediliyor.