Mart 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Adam Sandler, San Francisco stadyum şovunu duyurdu

Adam Sandler, San Francisco stadyum şovunu duyurdu

Komedinin en büyük basketbol hayranı evine dönüyor altın Devlet savaşçıları aralıkta.

Komedyen/aktör/müzisyen/yapımcı Adam Sandler, 6 Aralık’ta San Francisco’daki Chase Center’a ve 7 Aralık’ta Sacramento’daki Golden 1 Center’a gelecek.

Yani, tatil için erken bir hediye arıyorsanız,”Hanuka şarkısıŞarkıcının performansları, Işık Festivali’ne iki haftadan daha az bir süre kala gerçekleşecek.

Sandler, komedi kulüplerinde isim yaptıktan sonra ve Saturday Night Live’da çalışırken, “Billy Madison”, “Happy Gilmore”, “The Waterboy” ve “The Waterboy” gibi sevilen filmlerde başrol oynayarak 90’ların en büyük komedi yıldızlarından biri oldu. “Düğün Şarkıcısı.” “.

Sandler, en çok Yahudi yetiştirilme tarzına ve rahatsız edici aile dinamiklerine odaklanan müzikal komedileriyle tanınır. İyilik “Pandemi tarzının resmi olmayan elçisi” olarak, daha kimse koronavirüsü duymadan önce büyük tişörtler ve basketbol şortları giyiyor.

Son yıllarda, Sandler daha dramatik roller oynadı ve birkaç başarılı “Uncut Gems” ve “Hustle” filminde oynadı. Her iki film de Sandler’ın takıntısı olan basketbol endüstrisinin farklı yönlerine odaklanıyor.

Canlı şovlara uzun bir aradan sonra, üç kez Grammy adayı olan, stand-up komedi köklerine geri dönüyor. Sandler, Cuma günü Batı Kıyısı için yedi tarih eklemeden önce Eylül ayında 15 şehirli Doğu Kıyısı turunu duyurdu. Sanders’ın Kuzey Kaliforniya’daki gösterilerinin afişi de komedyenin “sürpriz bir konuk”la birlikte sahne alacağını duyurdu.

Hayranlar bu özel konuğu kimin satın alabileceğini görmeyi umuyor biletler Sandler’ın Kuzey Kaliforniya gösterileri için Cumartesi sabah 10.00’da başlıyor.

READ  Bir Disney Yöneticisine stüdyonun Karayip Korsanları'na 'bir milyondan fazla alpaka' ödeme fikrinden hoşlanıp hoşlanmadığı sorulduğunda Johnny Depp'in tepkisini izleyin