Eylül 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Başrollerini ve yapımcılığını Will Smith ve Michael B. Jordan’ın üstlendiği ‘I Am Legend’ devam filmi – Son Tarih

Başrollerini ve yapımcılığını Will Smith ve Michael B. Jordan'ın üstlendiği 'I Am Legend' devam filmi - Son Tarih

hariç: Warner Bros. artar karşı karşıya olduğunuz risklerden Ben Efsaneyim stratosferik düzeyde ayrıcalık. Bir sonraki bölümde, stüdyo sadece orijinal yıldızı geri getirmekle kalmıyor Will Smith Ayrıca Siyah Panter aktör Michael B İkilinin yıldızlar ve yapımcılar olarak bir araya geldikleri ilk büyük filmi ne olacak?

İki büyük yıldız ittifakından bahsedin: Smith ve Jordan filmleri bir araya geldiğinde dünya çapında 12,3 milyar dolar hasılat elde etti.

Arsa detayları elbette gizli tutulur.

Akiva Altıncı
AP

Richard Matheson’ın 1954 tarihli romanını 2007’deki orijinal filme uyarlayan Akademi Ödüllü Akiva Goldsman da tekrar yapım ve yapımda.

Anladığım kadarıyla tüm bu anlaşmalar kapandı, ancak proje hala geliştirme aşamasında olduğu için herhangi bir yönetici eklenmedi. Francis Lawrence orijinali yönetti Ben Efsaneyim.

Jordan ve Elizabeth Raposo, yapımcılar aracılığıyla topluluk dışında Tabela. Smith ve Westbrook stüdyoları Motion Pictures Eş Başkanı/Başkanı Jon Moon projeyi üretecek ve Westbrook Studios adına Ryan Shimazaki denetleyecek. James Lasseter EP olarak görev yapacak. Goldsman ve Greg Lessans ayrıca şu yollarla da üretecek: ot yol resimleri.

Ben Efsaneyim, Smith’in zombilerin ortasında neredeyse terk edilmiş bir New York City’de oynadığı film, Aralık başında ABD tarafında 77,2 milyon dolar ile açıldı ve brüt 256,4 milyon dolar ve dünya çapında 585,4 milyon dolar hasılat yaptı.

Smith için büyük haber ardından geliyor En İyi Erkek Oyuncu ve En İyi Film Akademi Ödülü’ne aday gösterildi hakkında Kral RichardEn İyi Erkek Oyuncu ödülünün yanı sıra SAG Ödülleri Ve NAACP Fotoğraf Ödülleri. Film, toplam altı Akademi Ödülü adaylığı kazandı.

Outlier Society, Warner Bros ile birlikte geliştiriliyor statik şok Randy McKinnon ve Reginald Hudlin ile birlikte kaleme aldığı çığır açan DC Comics serisinin doğrudan uyarlaması, Outlier ile birlikte üretildi. Şirket, MGM/UAR’larda üretimde üçüncü inanç, Jordan’ın yönettiği ve Adonis Creed’in oynadığı. Filmin 23 Kasım’da vizyona girmesi planlanıyor.

READ  Brody King, Jon Moxley'e karşı geçici bir AEW şampiyonluğu maçı kazandı

Outlier Society’nin yaklaşan listesindeki diğer film projeleri arasında Amazon Studios’un romanı uyarlaması yer alıyor. Güzelliğinle ölümü aptal yerine koydun Akwaeke Emezi ve MGM’ler tarafından Thomas Crown davası, WesTalk tarafından yazıldı. TV alanında, Outlier’in yaklaşan projeleri arasında Amazon Stüdyoları yer alıyor. Ölümden daha büyük zaferler, kırık zemin Muhammed Ali dizisi En büyük.

Ben Efsaneyim
Will Smith, Ben Efsaneyim (2007)
Everett Grubu

Westbrook Studios’un film projeleri şunları içerir: Kral RichardTenis harikaları Serena ve Venus’ün babası Richard Williams’ın yanı sıra yaklaşan önemli projelerin hayatına dayanmaktadır. Serbest bırakmakyılında Apple TV+’a satılan Bir film festivalinin tarihteki en büyük devralımı; spor draması kırmızı alanNetflix’te Jada Pinkett Smith’in oynadığı ve Tia Maggie ve oğullarının gerçek hikayesine dayanan ; Hip-hop özelliği yaz , Sony Pictures’dan Screen Stones için Smith ve DJ Jazzy Jeff’in şarkısına dayanarak; temiz hava, Westbrook, NASCAR ve Chainsmokers’ın ortak girişimi; film yapmak hızlı ve gevşek, Smith’in başrolde olduğu ve David Leach’in yönettiği; Ve süper kahraman ruhuSenaryosu Kwame Koi Arma ve söz yazarı ve yapımcı Freddy Wexler tarafından yazılan ve Wexler tarafından yazılan orijinal bir hikayeye dayanan canlı bir müzikal fantezi filmi.

Weed Road Pictures, Akademi Ödüllü yapımcı, yönetmen ve yazar Goldsman tarafından kurulmuş bir yapım şirketidir. Orijinal ile birlikte Ben Efsaneyim, O filmler yaptı Deep Blue Sea, Constantine, Bay ve Bayan Smith, Hancock, Adil Oyun, Yalnız Kurtulan Ve pişmanlık duymadan. Yaklaşan filmleri dahil et parlamak başrolde smith Binbaşı Matt Mason, Tom Hanks’in başrol oynadığı; milyar dolarlık casus Ama Asante’nin yönettiği; ateşleyici, Keith Thomas’ın yönettiği; havayolu, Johannes Roberts’ın yönettiği. tekerElsie Chapman’ın YA kitabından uyarlanmıştır; Taşraya geri dön, Netflix için bir animasyon komedi; Ve güzel toplantı, Kaley Cuoco ve Pete Davidson’ın başrollerini paylaştığı. TV başlıkları dahil devlerBerlanti Productions ve DC Entertainment’ın ortak yöneticisi; Uzay Yolu: Picard Ve Uzay Yolu: Garip Yeni Dünyalar Paramount+’da; Cavalier ve Clay’in inanılmaz maceralarıMichael Chabon’un Pulitzer ödüllü romanından uyarlanan ; gormengast, Mervyn Beck’in kitaplarından uyarlanan; cennet dolusu, Sarah Holland’ın romanından uyarlanmıştır. Ve kalabalık odaTom Holland’ın başrolde olduğu bir Apple antolojisi dizisi.

READ  James Gunn, HBO Max'in Green Lantern Serisinin İptal Edilmesi Çağrısına Yanıt Verdi - Son Tarih

Ürdün ve dış topluluk M88, WME ve Gregory Slewett tarafından temsil edilmektedir. Smith, CAA tarafından temsil edilmektedir. Goldsman, CAA ve Hansen Jacobson Teller tarafından temsil edilmektedir.

Smith, bu raporu yayınlamak için son tarihin sona ermesinden kısa bir süre sonra bir proje uyarısı verdi: