Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bayley, WrestleMania 40'ta Philadelphia şarkı söylerken IYO SKY'yi yenerek WWE Kadınlar Şampiyonluğunu kazandı.

Bayley, WrestleMania 40'ta Philadelphia şarkı söylerken IYO SKY'yi yenerek WWE Kadınlar Şampiyonluğunu kazandı.

Yeni bir saç kesimi ve yeni bir şarkıyla Bayley, işlerini halletmeye ve WWE Kadınlar Şampiyonasını kazanmaya hazır olarak WrestleMania 40'ta sahneye çıktı. “Oh Bayley! Oh! Oh!” tezahüratları arasında “Maço Adam” Randy Savage'ı gururlandıracak ve belki de şimdiye kadarki en iyi gül bitkisi olacak bir dirsek düşüşü sonrasında IYO SKY'yi yenerek dördüncü Dünya Şampiyonasını kazanmayı başardı.

reklamcılık

Maçın başlarında Bayley, dalışı dışarıya doğru saptıktan sonra sağ dizini tercih etti ve Sky, maç boyunca bacağını çalıştırarak bu avantajdan yararlandı. Garip bir şekilde, SKY'nin Damage CTRL takım arkadaşları ona ringe değil, yalnızca WrestleMania sahnesine kadar eşlik etti ve hiçbir noktada bir daha görünmedi; Bu muhtemelen pişman olacağı bir seçimdi çünkü unvanı artık geçmişte kaldı.

Bayley'nin bir dizi çeşitli suplex'lerinden sonra SKY birkaç kez çapraz gövdeye kilitlendi, ancak rakip oyuncu vuruştan kaçınmayı başardı. Bayley daha sonra Rose Plant yapmayı denedi, SKY zekice bir karşılık vererek onu köşeye fırlattı, ancak Bayley acımasız bir çamaşır ipiyle üstünlüğü yeniden kazanmayı başardı. Oradan iplere tırmandı ve Savage benzeri bir dirsek indirdi, ardından Rose Plant'i takip ederek galibiyeti garantiledi ve Philadelphia onun etrafında patlarken yeni WWE Kadınlar Şampiyonu oldu.

reklamcılık

READ  Will Smith, Akademi Ödülleri de dahil olmak üzere 10 yıl boyunca Akademi etkinliklerine katılmaktan men edildi.