Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Becky Lynch ile ilgili olası WWE kanat oyuncusu

Becky Lynch ile ilgili olası WWE kanat oyuncusu

Tüm göstergeler, Survivor dizisinde adamın gündeme geleceği yönünde.

göre PWInsiderBianca Belair’in WarGames ekibinin beşinci ve son üyesi olarak açıklanan Becky Lynch, “bu Cumartesi WWE Survivor Series’e katılması planlanıyor” ve onu “liderliğe” sokuyor. Daha önce de belirtildiği gibi, Pazartesi günü Belair ekip oluşturduğunu duyurdu. Gizemli partner, Cuma günü “WWE SmackDown” programında açıklanacak.Boston, Massachusetts’teki tarihi Kadınlar Savaş Oyunlarından sadece 24 saat önce.

Haberde, Naomi, Charlotte Flair veya Sasha Banks’in Survivor Series’e dönüp Bianca’nın ekibine katılma olasılığı hakkında henüz bir bilgi bulunmadığı da eklendi. Üç kadın da Mayıs ayından beri WWE TV’den çıktı.

Lynch’in Belair’in takım arkadaşı olarak ortaya çıkması, iki kadının SummerSlam’den sonra “WWE Raw”da “Big Time Becks” olarak sıcak bir şekilde kucaklaştığını görmek, hikaye açısından çok anlamlı olacaktır. Ayrı bir omzu olduğunu açıkladı. Klip ayrıca Lynch’in “erkek” kişiliğini geri getirdiğini ve sevimli bir karaktere dönüştüğünü gördü, Belair’i WWE’nin kadın bölümünü taşıdığı için övdü ve EST’nin tüm yıl boyunca rekabetinde onu geride bıraktığını kabul etti.

Bunun da ötesinde, Lynch’ti. Damage CTRL tarafından pusuya düşürüldükten sonra WWE TV’yi liste dışı bırakma, Belair & Co.’nun karşılaşacağı takım. Cumartesi günü. Bu nedenle Lynch, Bayley & Co. ile hesaplaşmak için geri döner. , hikayedeki amacına Belair’in WarGames ekibine katılma amacını veriyor.

Pazartesi günü daha erken, Fightful Select tarafından bildirildiği üzere Lynch’in Bianca Takımının beşinci WarGames takım üyesi olması bekleniyordu.

Lynch, bu Cuma onu “WWE SmackDown”a geri getirirse, bundan sonra Brand Blue’ya atanacağı anlamına gelebilir. Sayısız rapora göre, Lynch vs. “SmackDown” Kadınlar Şampiyonu Ronda Rousey, WWE’nin Nisan ayındaki WrestleMania 39 için aksiyon planlarından biri.

READ  Wordle 309 24 Nisan İpuçları: Bugün Wordle ile mücadele mi ediyorsunuz? Bir yanıt bulmanıza yardımcı olacak üç kılavuz | Oyunlar | eğlence