Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kathryn Ryan: Önemli bir TV kişiliği ‘cinsel bir yırtıcı’

Kathryn Ryan: Önemli bir TV kişiliği 'cinsel bir yırtıcı'

Kathryn Ryan, önde gelen bir İngiliz televizyon kişiliğinin “cinsel saldırı faili” olduğunu iddia etti.

39 yaşındaki Kanadalı komedyen, daha önce adı açıklanmayan adamla başkalarının önünde karşı karşıya geldiğini, ancak kabul edilemez olduğu iddia edilen davranışının sektörde “açık bir sır” olmaya devam ettiğini söyledi.

Son bir bölümde Louis Theroux ile konuşuyor. Dizi “Röportajlar …” Salı günü, “Düşes” yıldızı, adını açıklamadan bu ikonik karakter hakkında daha ayrıntılı konuştu.

Kathryn Ryan, daha önce adamla herkesin önünde yüzleştiğini söyledi.
Getty Resimleri

Theroux’ya “Bu konuşmayı yapmak bizim için çok tehlikeli” dedi.

“Ona sahip olduğum için mutluyum, ancak bu ilginç bir dava mayın tarlası çünkü pek çok insan bu kişiyi iddia edilen suçlardan dolayı indirmeye çalıştı ve bu kişinin çok iyi avukatları var, bu yüzden ipotek koyacağım. Bu kişinin kim olduğunu söyleyerek veya herhangi bir konuşmaya girerek test edin.” ?

“Yırtıcı olduğu iddia edilen hayvanlar hakkında konuşan insanlara ne olduğunu gördük” diye ekledi.

Çizgi roman, kendisinin bir kurban olmamasına rağmen, söz konusu kişinin belirli bir şekilde davrandığının bilindiğini ekledi.

Kathryn Ryan, 13 Aralık 2019'da Londra'da Royal Albert Hall'da düzenlenen 2019 Küresel Vatandaş Ödülü'ne katılıyor.
Katherine Ryan, TV kişiliğinin yırtıcı davranışının sektörde “açık bir sır” olduğunu kaydetti.
Getty Resimleri

“Anlatacak benim hikayem değil,” diye açıkladı. “Kimse bana karşı herhangi bir cinsel saldırıda bulunmadı, ancak bu kişinin, güçlü bir şekilde inanıyorum ki – birçok insan güçlü bir şekilde inanıyor – açık bir sır, cinsel saldırının faili.”

Ryan daha önce söz konusu adamla bu yılın başlarında yaptığı “Katherine Ryan ile Sahne Arkası” şovu sırasında karşılaştığını açıklamıştı.

Ryan, “O gün yüzüne ve herkesin önünde ona yırtıcı dedim” dedi. “Ne yapayım? Kanıtım olmadığı için ortalık karıştı. Ne yani, başkası yüzünden çocuklarıma bakmayacak mıyım?”

Açıklamalar sonunda yayından kesildi.

Ryan, “Yine de maaşımı aldım ve işimi yapmaya devam ettim, ancak bunu adil olduğunu düşündüğüm şekilde kendi yöntemimle yaptım.”

READ  2022 eylül ayı kova burcu