Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bermuda ruhu Turks ve Caicos’tan ayrılıyor

Spirit of Bermuda’daki öğrenciler ve mürettebat şimdi Turks ve Caicos’tan ayrıldı ve Bermuda’ya 800 milden fazla yolculuğa başladı.

Gezi – ‘Mary Prince’in Uyanışında’ – daha önce PerNews’e açıklayan Dr. Theodore Francis’in tarihi derslerini içeriyor: “Biz, Bermuda’da doğmuş, Türkleri ve Caicos, Bermuda’ya, Antigua’ya ve sonunda İngiltere’ye dönüyor.

Bu ayın başlarında Bermuda’dan ayrılmadan önce öğrenciler ve ekip

Hükümet girişime 7.000 dolar sağladı ve Gençlik, Kültür ve Spor Bakanı Dr. Ernest Peetz Sail, “Tarihi Bermuda sloopunun bir kopyası olan Bermuda’nın Ruhu, tüm gemide öğrenim için mükemmel bir zemin sağlayacaktır.

“Bu özel gezi, Bermuda’nın kusursuz tarihini ulusal kahramanlarımızdan Mary Prince ve Dr. Francis’in paylaştığı yolculuk ve dersler, Mary Prince’in tarihini hayata geçirmeye yardımcı olacak.

“Bu nedenle, Dr. Francis ve genç Bermudalı öğrencilerimize Turks & Caicos Adaları’na yapılacak bu heyecan verici eğitim gezisinde yardımcı olacak bu girişimin bir parçası olmaktan çok memnunuz.”

Gezi sırasında Spirit’ten bir sahne – bir öğrenci tarafından çekildi

Ruh, yolculuğuna başlamak için eve yöneldikten sonra, Kaptan Alex Peacock, yolculukla ilgili bir güncelleme yaptı, “Büyük Türk resmen gözden kayboldu, dalgalar yaklaşık 8-9 fit ve rüzgar 20 deniz milinde ESE, izin veriyor. Ruh. Tekne hızı kolayca 10 deniz mili yapabilir. Talihsizlikten önemli bir mola verdik, bu övgüye değer.

“Grand Turk’te Spirit halkı ve mürettebatı tarafından gösterilen misafirperverlik için minnettarız. Şahsen, tüm Spirit mürettebatı adına konuştuğumu biliyorum ve iki ada arasındaki bağlantı ve ilişkiyi sürdürmekten çok mutluyum.

“Yelken, yaşam için iyi bir metafor ve zorluklar karşısında neler yapılabileceğini görmek için iyi bir ölçümdür. Bu zorluklara rağmen, tarihsel olarak gemi arkadaşlarının, gerçek anlamda aile olarak kabul edilen sıkı sıkıya bağlı bir aile haline geldiğini hissediyorum. Genç koçluk kadromuzla seyahat etmeye devam edeceğim ve birçok düzeyde öğrenilen derslerin ve kişisel gelişimin tadını çıkaracağım için heyecanlıyım.

READ  Turks ve Caicos'tan Libra'ya, 11 yeni Karayip villasını deneyin

“Yarın havanın 24 saat ertelenmesi bekleniyor, bu yüzden şimdi buna güveniyoruz. 15’i Cuma günü geri dönmeyi umuyoruz.

WhatsApp'ta paylaş Paylaşmak

hakkında daha fazla bilgi edinin

#BermudaMarine #BermudaYelken #MaryPrinceSail #TurksAndCaicos

Tip: Bütün haberler