Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Beş Vatansever, NFL ücretsiz ajansında hedef alınabilir

15 Mart’ta NFL serbest oyuncu başlangıcı yaklaşırken, New England Patriots için mantıklı olabilecek çeşitli kilit pozisyonlarda olması muhtemel beş serbest oyuncuyu vurguluyoruz.

Sıradaki: dolaplar.

Jesse Bates III, Cincinnati Bengals
Bates, bu sezon franchise etiketi için oynadı ve 15. en yüksek profesyonel futbol odağına ve 5. en yüksek savunma müdahalesine sahip olarak, NFL’nin pozisyondaki en iyi oyuncularından biri olmaya devam etti. Bates, öncelikle derin bir güvenlik olarak oynar, ancak güçlü güvenlik ve açılış görevlerini de üstlenebilir. Beş NFL sezonunun hepsinde en az 950 defans oyuncusu oynadı. Devin McCourty emekli olmayı seçerse – son kararını serbest oyuncu döneminin başladığı sıralarda vereceğini söylüyor – Bates onun yerine geçmek için ideal bir oyuncu olabilir. Ama en iyi döneminde, 26 yaşındaki sezonuna giriyor ve büyük bir sözleşme imzalaması gerekiyor.

Jordan Boyer, Buffalo Faturaları
Bill Belichick, New England’ın en iyi lig rakiplerinden oyuncular kapmayı sever ve Boyer, savunmaya çok uygun olur. Son birkaç sezonda NFL’deki en iyi korumalardan biri oldu ve birden fazla pozisyonda oynama becerisine sahip. 31 yaşındaki oyuncu aynı zamanda, McCourty ayrılırsa Patriots’un ihtiyaç duyacağı üç kez Bills kaptanı olarak sağlam bir güven ve kanıtlanmış liderlik getiriyor. Önceki beş sezonda sadece iki kez kaçırdıktan sonra çeşitli rahatsızlıklarla beş maç kaçırdığı için bu sezon sakatlıklar Boyer için bir sorun oldu.

Juan Thornhill, Kansas Şehri Şefleri
Thornhill’in adı Bates veya Poyer değil, ancak sağlam bir oyuncu ve kalıcı bir Super Bowl şampiyonu oldu, dört yıllık kariyerinde sadece bir maç kaçırdı ve bu sezon 1.000’den fazla defansif atış yaptı. 27 yaşındaki oyuncu, 2022’de üç pas yakaladı ve altı pas daha kırdı, nitelikli bir kasa arasında 26. sırada yer alan bir PFF puanı ve 15. sırada yer alan bir kapsama puanı kazandı. Bates ve Poyer (ve McCourty) gibi, Thornhill de öncelikle derin bir pas oynuyor. güvenlik (bu sezon 702 şut) ama çukur (156) ve kutu (145) da oynayabiliyor.

READ  Vladimir Putin, Ukrayna'nın işgali nedeniyle judo unvanını elinden aldı

Julian Love, New York Devleri
Love, Joe Judge’ın New York’ta geçirdiği iki yıl boyunca dönüşümlü bir oyuncuydu, bu sezon tam zamanlı bir başlangıç ​​oldu ve çiçek açtı. 2019 dördüncü tur seçimi, takımın oynadığı savunma anlarında liderlik etti, 124 top çalma ile önceki kariyerinin rekorunu neredeyse ikiye katladı ve PFF tarafından en iyi 20 güvenlik kapsamı arasında yer aldı. O, en az 600 snap oynayan ve son iki sezonunun her birinde %5’in altında bir müdahale kaçırma oranı ilan eden (Dallas oyuncusu Jayron Kearse ile birlikte) iki NFL emniyetinden biridir. Love aynı zamanda bir kaptandı ve Giants için özel takım oyuncusu olmaya başladı ve özel takım enstantanelerinde takımda dördüncü oldu. Birden fazla kasa oynama yeteneğini ekleyin ve 24 yaşındaki, birçok Patriots kutusunu kontrol ediyor.

Doron Harmon, Las Vegas Akıncıları
Eski dost uyarısı! Harmon, bu sezon Josh McDaniels altında oynayarak Detroit, Atlanta ve Las Vegas’ta bir yıl boyunca gol atmadan önce New England’da üç Super Bowls kazandı. Oyunun sonlarında araya girme tutkusundan dolayı “Yakın” lakaplı, Raiders’ın korkunç savunmasında sağlam bir sezon geçirdi, kariyer rekoru kıran 86 top çalma, 86 yarda pick-6 ve 22. sırada yer alan bir PFF skoru kaydetti. Onuncu sırada yer alan bir güvenlik ve kapsama puanı arasında. Harmon, Patriots’un ana hatlarını zaten biliyor ve 32 yaşında, yeniden bir araya gelmeye açık olsaydı imzalaması muhtemelen çok pahalıya mal olmazdı.

Daha fazla Patriots serbest oyuncu hedefi: Ofansif müdahaleler