Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bethesda'nın en az beğenilen açık dünya oyunu 24 saat boyunca ücretsiz

Bethesda'nın en az beğenilen açık dünya oyunu 24 saat boyunca ücretsiz

Hayalet Tel TokyoBethesda tarafından yayınlanan ve Tango Gameworks tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon oyunu, ücretsiz olarak indirilebilir ve önümüzdeki 24 saat boyunca sonsuza kadar saklanabilir. Bu oyuna aşina değilseniz, sizi Tokyo'nun ruhlarla dolu sokaklarında birinci şahıs aksiyon-korku macerasına götürürken yavaş yavaş Doctor Strange benzeri bir büyü cephaneliği topluyor.

Şu andan itibaren yarın 25 Aralık saat 8.00 PT'ye kadar Ghostwire Tokyo'yu kesinlikle tavsiye ettiğim Epic Games Store'dan ücretsiz olarak alabilirsiniz. Her ne kadar Mart 2022'deki lansmanında gelip sonra pek tantana olmadan ortadan kaybolsa da, korku oyunu ortalama açık dünya RPG'nizden daha iyi performans gösterecek kadar tuhaflığa sahip. Gösterişli dövüşü ve tüyler ürpertici ama büyüleyici havasıyla oynamaya değer.

7/10 tarihli Ghostwire Tokyo incelememiz, oyunun açık dünya atmosferine ve dövüşüne övgüde bulundu ve şunları söyledi: “Ana hikaye hızla tekrarlanıyor ve yan içeriği yoğun aksiyonla dolu, ancak Shibuya'nın tuhaf ve ayrıntılı Tango'sunu keşfedin ve yolunuza çıkanlarla savaşın. sunum.” “Ghostwire Tokyo'nun parladığı yer burası.”

O halde şimdi Epic Games Store'a gidin ve resmi mağazadan fırsatınız varken ücretsiz olarak edinin Hayalet Tel Tokyo Mağaza sayfası. Ayrıca, daha fazla bedava oyun arıyorsanız, bu tatil sezonunda oynayabileceğiniz en iyi yeni PC oyunlarının yanı sıra düzenli olarak güncellenen ücretsiz PC oyunlarının bir listesini de tutuyoruz.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri Günlük PC oyun haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya web sitemizi edinin PCGN anlaşma takipçisi Kendine bazı anlaşmalar yapmak için.

READ  WWE 2K23 olacak mı?