Mart 21, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Beyaz Şehirdeki Şeytan” serisi artık Hulu’da ilerlemiyor

Beyaz Şehirdeki Şeytan serisi artık Hulu’da ilerlemiyorçeşitli öğrenmek.

Dizi, ilk olarak 2019’da orada geliştirildikten sonra ilk olarak Ağustos 2022’de akış cihazında dizi olarak sipariş edildi. Sipariş verildiği sırada, Keanu Reeves, Todd Field’ın yönetmenliğinde başrollerden birinde başrol oynayacaktı.

ama, türlü ÖZEL olarak, Field’ın Ekim ayında gösteriden ayrıldığını ve Reeves’in de çıktığını bildirdi. Kaynaklara göre Reeves, Field’ın katılımı nedeniyle diziye kısmen imza attı, ancak Field gelir gelmez gösteriden ayrıldı.

Duruma aşina bir kişiye göre, projeyi başka satış noktalarında pazarlama planları var.

Resmi olay örgüsüne göre şov, “1893 Chicago Dünya Fuarı ile tarihe damgasını vurmak için yarışan talepkar ama vizyoner bir mimar olan Daniel H. Burnham ve Amerika’nın ilk modern dizisi Dr. H. Holmes’un gerçek hikayesini anlatıyor.” katil ve ‘Castle’ın arkasındaki adam Kötü şöhretli “gösterinin gölgesinde inşa edilen cinayet”. Reeves, Burnham’ı oynaması için eklenirken, Holmes için resmi bir oyuncu seçimi onaylanmadı.

Eric Larson’ın aynı adlı kitabından uyarlanan dizi ekranlara gelmesi için uzun bir yol kat etti. Leonardo DiCaprio ve ekibi Appian Way Productions, 2010 yılında, Holmes rolünü kendisinin oynadığı bir film olarak uyarlamayı planlayarak hakları satın aldı. Martin Scorsese, 2015 yılında Billy Ray’in senaryoyu yazmaya başlamasıyla yönetmenlik koltuğuna oturdu. İlk olarak Hollywood’da Tom Cruise ve Paula Wagner tarafından Paramount ile bir kiremit anlaşması yoluyla Cruise/Wagner afişi aracılığıyla geliştirildi, ancak seçenek 2004’te sona erdi. Paramount, filmin haklarını 2007’de aldı ve yapımcılar Michael Shamberg ve Stacy ile yeniden yaptı. Şer.

Scorsese, Rick Yorn, DiCaprio ve Appian Way’den Jennifer Davison, Cher, Sam Shaw ve Mark Lafferty ile birlikte yönetici yapımcı olarak katılıyor. Shaw, kitabı beyaz perdeye uyarlamaya ve dizi sorumlusu ve baş yapımcı olarak görev yapmaya hazırlanıyor, Lila Byock da yapımcılığını üstleniyor. Yapımcılığını Paramount Television Studios ile birlikte ABC Signature yapacaktı.

READ  Canlı izleyin: Motion Picture Academy, Kızılderili kültürünü kutlamak için Sacheen Littlefeather'dan özür diler