Temmuz 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bills, JD Makisiç anlaşmasıyla ilgili liderlerden memnun değil

Bills, JD Makisiç anlaşmasıyla ilgili liderlerden memnun değil

Getty Resimleri

Salı günü, ücretsiz bir ajan tekrar çalışıyor JD Mikic Faturalarla birlikte 7 milyon dolar değerinde iki yıllık bir anlaşma yapmayı kabul etti. Yirmi dört saat sonra Makisic rotayı değiştirdi ve Washington’da kalmak için aynı sözleşmeyi imzaladı.

Faturalandırma Genel Müdürü Brandon Bean, liderlerden duyduğu hayal kırıklığını dile getirdi.

Bu zorduBenn, TheAthletic.com’dan Ben Standig’in videosu aracılığıyla söyledi. “Açıkçası hedeflediğimiz bir adamdı. Bu işte, genel olarak, bir anlaşmanız olduğunda sorun değil. Ama kağıt üzerinde mürekkep olana kadar… menajeri harika bir iş çıkardı. Acı verici. Yaptıklarını yapmayı seçtiler. ve onları durduramadım.”

Washington teknik direktörü Ron Rivera, Carolina’da baş antrenörken Ben, Panthers’ın ön ofisinde altı sezon geçirdi ve Ben, Carolina’da EVP Kaptan Marty Herney ile bir yıl çakıştı.

Liderler, McKissic’e faturaları birleştirmeyi kabul edene kadar bir sözleşme teklif etmediler. Makisch, Washington’un Buffalo’nun teklifini karşılamaya hazır olduğunu öğrendiğinde kalmaya karar verdi.

Ben, “Bir kez bir anlaşma yaptığınızda, temsilcinin ‘Bitti ve bu temsilci yaptı’ demesi gerekiyor” dedi. Bu menajer diğer kulübe “Bitti” dedi. Ancak diğer kulüp geri adım atmadı.”

Washington’da son iki sezonda, McKissic 1.563 yarda 256 touchdown ve yedi touchdown yaptı.

READ  Hakemler bu yıldan itibaren özellikle tekrar asistanından bahsedecek