Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

İkizler Carlos Correa’yı kadrosuna katacak

İkizler Carlos Correa’yı kadrosuna katacak

Şaşırtıcı bir hamleyle, ikizler piyasadaki en iyi serbest oyuncu Shortstop ile sözleşme imzalamayı kabul ettiler. Carlos CorreaHouston’daki Fox 26’dan Mark Berman’ın raporları (twitter bağlantısı). Correa’nın aradığı devasa, uzun vadeli anlaşma yerine, sözleşmenin birinci ve ikinci sezonlarından sonra abonelikten çıkma maddeleriyle üç yıllık, 105.3 milyon dolarlık bir sözleşme imzalayacak. ESPN’den Jeff Bassan Ekle Sözleşmenin her yıl eşit olarak dağıtılan 35.1 milyon dolar ödemesi ve önceden ücretlendirilmemesi. Kore, Boras Corporation tarafından temsil edilmektedir.

Kore ile sözleşme imzalayan ikizler, ona MLB tarihindeki herhangi bir oyuncunun ikinci en yüksek ortalama yıllık değerini veriyor ve sadece 36 milyon ABD dolarını takip ediyor. Mike AlabalıkOn yıl boyunca, Angels ile olan 360 milyon dolarlık sözleşmesi uzatıldı ve AAV’nin 35 milyon dolarlık sözleşmesini kıl payı geçti. Anthony RendonYedi yıl boyunca meleklerle. Bu hamle aynı zamanda ikizlere 2012 draftında 1. ve 2. sırayı veriyor, Kore ve Byron Buxtonşimdi en az 2022 sezonu için takım arkadaşı olacak.

kalanını dökerken Josh DonaldsonYankees ile bir ticarette tutulan Minnesota, hemen serbest oyuncu Shortstop ile bağlantılıydı. Trevor’ın hikayesi. Bunun yerine, Donaldson anlaşmasında tasarruf edilen 40 milyon dolardan fazlası, garantisi sadece 105,3 milyon dolar olan Correa’ya yeniden tahsis edilecek. Joe Mawr İkizler tarihindeki en büyük franchise için.

Anlaşmadan çıkmak, Kore’ye nihai sigorta ağını sağlıyor; 2022’de sağlıklı kalırsa ve 2021 veya 2019’da seviyelerine yakın bir yerde üretim yaparsa, başlangıçta aradığı on yıllık anlaşma doğrultusunda bir şeyler aramak için pazara geri dönecektir. Kayda değer bir sakatlık yaşarsa veya beklenmedik bir düşüş yaşarsa, 2023’te onu bekleyen 35,1 milyon dolarlık başka bir maaşı olacak ve 2023-24 sezonunda aynı şansla geri çekilecek.

READ  Max Verstappen, Japonya Grand Prix'sinde ikinci F1 şampiyonluğunu kazandı

Kore, kariyer .277/ .356/ .481 Geçen sezon 148 maçta (640 plaka maçı) .279/ .366/ .485 isabetli bir şutör orta saha oyuncusunun sağlamlaştırdığı ikizler kadrosunun odak noktası olacak Byron Buxton Ve ikinci kural Jorge Polanco. Minnesota’nın kadrosu çok yetenekli ama aynı zamanda tutarlılıktan da yoksun; atasözleri Miguel SanoVe Maks Kepler Ve Gary Sanchez Hepsinin geçmişte 30 sezonu vardı, ancak son yıllarda geriye düştüler ve roller coaster şovlarıyla dolup taştı. üçüncü adam üssü Jiu OrchilaDonaldson anlaşmasında Sanchez ile birlikte satın alınan , 2021’de sağlık sorunlarına girdikten sonra 2019-20 seviyelerine (.310/.358/.523) bir toparlanma arayacak.

Bu arada, eski kıdemli potansiyel müşteriler Alex Kirillov Ve Trevor Larnach Harika hücum tavanları var ama 2021’deki ilk maçlarında sakatlıklarla oynadılar. Özellikle Kirillov, sezon sonunda ameliyata girmeden önce bilek tendonunun yırtılmasıyla oynadı. en yüksek olasılık Jose MirandaGeçen sezon Double-A ve Triple-A arasında video oyunu numaraları yayınlayan (.344/.401/.572) 2022’de çıkış yapması bekleniyor ve üçüncü bazda ve/veya belirlenen vurucuda zamanı görebilir.

Bütün bunlar, Minnesota’da derin ve yetenekli oluşumların var olduğu anlamına geliyor, ancak onları düzgün bir şekilde kırmak için birkaç şeye ihtiyaçları olacak. Olayların savunma tarafında, Correa ikizlere bir çift Platin Eldiven kazananı verir ve bu konuda Buxton’a katılır. Kepler ve Urshela gibi en iyi savunma oyuncuları da Elmas’ta kilit noktalara sahipken, İkizler genel olarak güçlü bir savunma ekibine sahip olmalıdır. Correa’nın kadroya katılması, geçen yıl kazandığı 32 savunma puanı ile şimdiden en üst sıralarda 12. sırada yer alan bir takıma büyük bir savunma desteği sağlayacak.

Ancak daha büyük sorular, takımın rotasyonla başlayan karışımı etrafında toplanıyor. şarj ettikten sonra José Perios 2021 takas tarihinden önce Blue Jays’e ve iyi arkadaşını izle sen hizmetçiydin Tommy John’un ameliyatından kısa bir süre sonra, ikizler kışa girdiler ve küçüklerle eşleşmek için en az üç deneyimli birinci sınıf öğrencisine ihtiyaç duydular. Joe Ryan Ve Billy Über.

READ  Aaron Judge 62 ile evinde bir sezonluk MLS rekorunu kırdı

Minnesota iyi bir başlangıç ​​yaptı ve kazandı Sony Gri Kırmızılardan ve zarları A’ya atmak Dylan Bundy Geri tepme, ancak rotasyon hala eksik ve pazarın büyük bir kısmı seçildi. İkizler atletizmde yeni başlayanlarla ilişkilendirildi Shawn Zihin Ve Frankie MontasAçıkçası, başlangıç ​​​​takımı üzerinde yapılması gereken bazı işler var. Sadece birkaç ücretsiz bayi seçeneği kalmışken, Beyzbol Operasyonları Şefi Derek Valvey ve Genel Müdür Thad Levine kesinlikle bazı yaratıcı, kullanıma hazır seçenekler arayacak – özellikle de şimdi hepsi bu Kore anlaşmasıyla 2022 sezonuna başlamış oldukları için . Minnesota, büyük turnuvaların kenarında bir dizi bahis oranına sahip, ancak Kore’ye imza atmak, hem dönüşü hem de boğayı güçlendirmek için ek hamleler gerektiren, şimdi kazanmak için bariz bir hamle.

Falvey ve Levine’in, Correa’nın da eklenmesiyle şu anda 128,5 milyon dolar olan maaş bordrosunu daha da artırmak için ne kadar serbestliğe sahip olacağı açık değil – franchise kayıt alanının birkaç milyon dolar içinde. Ön büro, geçmişte gerektiği gibi maaş bordrosunu artırmak için mülkün desteklenmesi hakkında defalarca konuştu ve Kore’nin şok edici eklenmesi, ekibin harcama seviyelerini yeni zirvelere çıkarmak için daha fazla yer olduğu fikrini destekliyor gibi görünüyor – en azından sonraki aşamada. Birkaç mevsim.

Daha fazlası geliyor.