Mayıs 28, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bir Oscar fotoğrafçısı, Will Smith’in Chris Rock’ı tokatladığı anı nasıl yakaladı?

Bir Oscar fotoğrafçısı, Will Smith'in Chris Rock'ı tokatladığı anı nasıl yakaladı?

Reuters fotoğrafçısı Pazar günü o anı yakalayan fotoğrafçılardan biriydi ve Smith’in temas anında Rock’a tokat atmasını yakalayan fotoğrafı yakında her yerde viral olacak ve viral oldu.

Pazartesi günü CNN Business’a konuşan Snyder, “Bundan hemen sonra tepkim şu oldu, bir anda oldu mu?” “İlk başta, diğer fotoğrafçılar ve ben bunun gösterinin planlanmış bir parçası mı yoksa başka bir şey mi olduğundan emin değildik. Will Smith yerine dönüp sahneye çığlık attığında, bunun senaryonun bir parçası olmadığını düşündük. Sonra tepki eylemleri için kameraya bakmaya başladım”.

Snyder, Dolby Tiyatrosu’nun arka tarafındaki izleme kabininden gösteriyi izleyen çeşitli haber kuruluşlarından bir grup fotoğrafçı arasındaydı. İki uzun lensi (200-400 mm ve 600 mm) olduğunu ve Reuters’e karşı sorumluluğunun gösteriyi sahnede ve seyirciler arasında izlemek olduğunu söyledi.

“Bu bir tepki durumu – bir şeyin olduğunu görüyorsun ve tepki veriyorsun” dedi. “Çerçeveleyin ve odaklanın, ardından resmi çekin. Sahne fotoğrafçılığı, sahne pozlaması ve izleyici çok farklıydı, bu yüzden dengelenmesi gereken birçok teknik ayar var.”

Pazar gecesi yayın sırasında En İyi Belgesel ödülünü sunan Rock, Pinkett Smith’in tıraşlı kafası hakkında şaka yaptı ve “Jada, seni seviyorum” dedi. Ji Jin 2, onu görmek için sabırsızlanıyorum.”

Pinkett Smith – Kimdi Saç dökülmesi ile mücadelesini anlatıyor, saç dökülmesine yol açan bir otoimmün bozukluk – şakadan sonra Smith’in yanına otururken gözlerini devirdi. Ama Smith sahnede Rock’a doğru yürüdü, yüzüne vurdu ve iki kez bağırdı, “Karımın adını lanet ağzından uzak tut!”
Demirci bir özür yayınladı Pazartesi gecesi kavgadan sonra Rock ve Akademi’ye.
Snyder’ın fotoğrafı ise haberlere ve sosyal medyaya yansıdı. Bir mem’e dönüşene kadar.

Daha önce Akademi Ödülleri’nde yer alan, ancak gösterinin kendisini değil, Snyder, “Oscar Ödülleri’ndeki deneyimimde hiçbir şey bununla karşılaştırılamaz” dedi.

İşin en çılgın yanı, Snyder’ın kendisinin bile onun imajını – ya da kültürel etkisini – görmemiş olmasıdır. sonraki Gösteri sona erdi.

READ  Wordle 306, 21 Nisan'ı ima ediyor: Bugün Wordle ile mücadele mi ediyorsunuz? Cevaplamaya yardımcı olacak üç ipucu | Oyunlar | eğlence

Snyder, kameralarının ağa bağlı olduğunu açıkladı, bu yüzden “tüm fotoğraflarım, onları çektiğim anda editörlere hemen gönderildi.”

“Tabii ki, bu gösterinin ortasında oldu, bu yüzden bundan hemen sonra yapılacak çok iş vardı” dedi. “Kabindeyken, bu anın veya fotoğraflarımın ne kadar etkili olacağını gerçekten bilmiyordum.”