Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Oyunlara dayanan 'Fallout' TV dizisi yeni bir Prime Video çıkış tarihi aldı

Oyunlara dayanan 'Fallout' TV dizisi yeni bir Prime Video çıkış tarihi aldı

8 Nisan'da güncellendi: Prime Video yeni yüksek profilli drama serisinin ilk gösterimini yaptı O düşüyoritibaren Batı Yaratıcılar Jonathan Nolan ve Lisa Joy, dünya çapında en çok satan retro-fütüristik video oyunu serisine dayanıyor. Kıyamet sonrası serisinin sekiz bölümünün tamamı 10 Nisan'da saat 18.00'de (PT) yayınlanacak. Yenideki ani düşüş ortaya çıktı O düşüyor Reklam Pazartesi günü NCAA erkekler basketbol turnuvası maçında yayınlandı. Dizinin daha önce 12 Nisan'da yayınlanması planlanmıştı. İşte gulyabaniyi canlandıran dizi yıldızı Walton Goggins'in yaptığı duyuru.

Önceki 23 Ekim: Prime Video, filminin galası için 12 Nisan 2024 tarihini belirledi O düşüyorMerakla beklenen yeni dizisi Batı Yaratıcılar Jonathan Nolan ve Lisa Joy ve dünya çapında en çok satan oyun serisinden uyarlanan Kilter filmleri. Dünya çapında 240'tan fazla ülke ve bölgede yalnızca Prime Video üzerinden izlenebilecek. Tarih duyurusunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu duyuru 26. yıl dönümünde geliyor. O düşüyor Bugün, video oyunu serisine adanan her şeyin yıllık kutlaması yapılıyor. Ayrıca Amazon Studios, serinin resmi sosyal kanallarını etkileşimli bir Pip-Boy arayüz grafiğiyle başlattı.

dünya O düşüyor Bu, Amerikalıların 1940'ların sonlarında hayal ettiği geleceğin 2077 yılında nükleer savaşla patlayacağı bir dünya. Fallout dünyasının büyüsü, önceki neslin daha iyi bir dünya hakkındaki ütopik fikriyle çatışan çorak arazinin sertliğidir. Nükleer enerji sayesinde dünya.

Film Los Angeles'ta ve kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor O düşüyorDizi, orijinal bir hikayeye dayanmaktadır. O düşüyor Bu oyunların kanonunun bir parçası olurdu.

the O düşüyor Seri, rekor satışlar kaydedip onlarca Yılın Oyunu ödülü alırken, mobil oyunu da Acil barınak170 milyondan fazla kez indirildi.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ella Purnell (Sarı ceketler), Walton Goggins (nefretli sekiz), Aaron Moten (Serbest bırakmak), Moises Arias (Staten Adası Kralı), Kyle MacLachlan (İkiz tepeler), Sarita Choudhary (vatan), Michael Emerson (İlginç biri)Leslie Uggams (Deadpool)Francis Turner (Erkekler), günlük geliştirme (yüksek), Zach Kiraz (kesmek), Johnny Pemberton (karınca adam), Rodrigo Luzzi (ölü korucular), Annabelle O'Hagan (Hukuk ve Düzen: SVU), Ve Zelia Mendez Jones (Zaman çarkı).

Cenevre Robertson Durrett ve Graham Wagner yönetici yapımcı, yazar ve yardımcı yönetmen olarak görev yapıyor. Nolan ve Joy, genel Amazon anlaşması kapsamında Kilter Films aracılığıyla yönetici yapımcılığı üstleniyorlar. Kilter Films'ten Athena Wickham ayrıca Bethesda Game Studios'tan Todd Howard ve Bethesda Softworks'ten James Altman'la birlikte yönetici yapımcılığını üstleniyor. Amazon ve Kilter Films tarafından Bethesda Game Studios ve Bethesda Softworks ortaklığıyla üretilmiştir. Nolan, destansı dizinin ilk üç bölümünü yönetti.

READ  Dolly Parton, Eminem ve Ritchie, Rock Hall of Fame'e alındı