Haziran 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Birinci sınıf sağlık hizmeti sunmaya dahil olan adam – Sumit Arora, Alnich Direktörü

Kaliteli ürünler ve güçlü dağıtım ağı, Alniche Lifesciences’ın dünyanın her yerinden özel, yüksek kaliteli, etkili, uygun fiyatlı ve uygun fiyatlı ilaçlar ve sağlık ürünleri sunarak gülümsemeleri ve neşeyi yaymaktan gurur duyan iki ana USP’sidir. Merkezi pazarlama yaklaşımı ve verimli dağıtım ağı, şirketin özel ürünleri zamanında teslim etmesini sağlar ve bu iki özellik, Alniche Lifesciences’ı rakiplerinden bir adım önde tutar.

Şirket, yenilikçi sağlık ürünleri portföyü aracılığıyla insanların hayatlarını daha net, bağımsız, şeffaf ve eksiksiz hale getirmeyi hedefliyor.

Alniche Lifesciences, tüm büyük küresel pazarlarda coğrafi varlığını güçlendirmek istiyor. Şirket, çeşitli tedavi modalitelerinde yenilikçi ürünler sunma ve Global Yaşam Bilimleri’nin tercih edilen bir ortağı olma vizyonuyla ilerlemektedir. Ayrıca, Alnich Life Sciences, Medical Fraternity ile daha derin bir katılımı teşvik eder ve daha iyi hasta bakımı için onlarla yakın çalışır. Global danışmanlık firmaları ile çalışırken, agresif ve iyi yapılandırılmış yaklaşımı, başarılı global markaların ticarileşmesini sağlar. Alnich Life Sciences, tüm segmentlerinde Hindistan’da Kore, ABD ve Avustralya’dan yeni markaları başarıyla piyasaya sürdü.

Hindistan’da Alnich Life Sciences, böbrek tıbbı ve transplant cerrahisinde ilk 10 şirketten biri ve ilk 2 şirketten biridir. Kuruluşundan bu yana, şirket her yıl yeni bölümler tanıttı. Buna Castro, Neuro ve çeşitli bölümler dahildir. Alnich Life Science ayrıca yakın zamanda Kardiyo-Diyabetik Bölümünü başlattı.

Tüm bu segmentlerde gücünü güçlendiren Alniche Lifesciences, EffiKasia Lifesciences adı altında ilaç üretimine başlamıştır. Himachal Pradesh, Kangra’daki üretim tesisinde şirket, ilaç, beslenme ve dermatolojik ürünler üretmektedir.

Bay. Sumit Arora, Alnich Life Sciences Pvt Direktörü Dedim, “Daha iyi ve daha eksiksiz bir sağlık hizmetine bağlıyız ve başarımızın anahtarı, küresel ve ulusal konferanslara ve Bilimsel Sempozyuma aktif olarak katılmaktır. Daha iyi hasta bakımı için para ödüyoruz ve onları dikkatle dinlemeyi bir öncelik haline getiriyoruz. . Alnic Life Sciences, bu stratejik odağı, hastaları ihtiyaçlarının önemli olduğu yeni uzmanlıkları denemeleri için güçlendiren çok disiplinli bir yaklaşımla bütünleştirir.

READ  Dünyanın Geri Kalanı Film Yönetmeni Türk Çıkışları

Alnic Life Sciences, tüm sağlık sisteminin çöktüğü Kovit-19 salgınları sırasında diyaliz hizmetleri ve ilaçlar için tüm acil çağrılara başarıyla katılan mükemmel bir Pan-Hindistan dağıtım ağı kurmuştur.

Yetenekli bir lider olan Mr. Aurora’nın Alnich Life Science’ı tıbbın çeşitli dallarına aktif olarak genişletmek için büyük planları var. Şirket, önümüzdeki iki yıl içinde ondan fazla yeni bölüm başlatmayı planlıyor. Bir şirketin başarısının en önemli yönlerinden biri hızlı ve güvenilir bir dağıtım ağıdır. Aurora inanıyor, bu yüzden dağıtım kanallarını kişisel olarak yönetiyor. Alniche Lifesciences, Ahmedabad’daki ana dağıtım merkezine ek olarak Hindistan’da 28’den fazla distribütöre ve 700’den fazla çalışana sahiptir.

Bay. Aurora, sağlık sektörüne yaptığı öncü katkılardan dolayı çok sayıda ödül aldı. Kendisine yakın zamanda Hindistan’daki prestijli bir ödül töreninde Times Group tarafından Sağlık Sektöründe Üstün Mükemmellik Ödülü takdim edildi. Dubai’deki 2021 Global Business Conclave’de Yılın Genç Karanlık Ödülü’nü kazandı. Sachin Tendulkar, kriket ustası ve Bollywood süperstarı Shah Rukh Khan. Aurora’nın rol modelleri, “hayatlarındaki başarıların inanılmaz başarıları” ve “sıra dışı, çoğu zaman olağanüstü” olduklarını kanıtladılar. Doğdu. “

Feragatname: Bu, şirketin basın açıklamasıdır. Bu içeriğin oluşturulmasında hiçbir HT gazetecisi yer almaz.