Eylül 28, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

İlk Grand Durk atölyeleri “Turks ve Caicos Adaları Cruise Endüstrisine Devam Ediyor” teması altında tamamlandı – Magnetic Media

#TurksandCaicos, 7 Aralık 2021 – 2 Aralık 2021’de Turizm, Çevre, Balıkçılık ve Denizcilik, Kültür ve Miras Bakanlığı, Tarım, Diyanet ve Oyun Bakanlığı Maliye Bakanlığı işbirliğiyle 1 Aralık’ta Karnaval ile ortaklaşa çalıştayların ilk gününe ev sahipliği yaptı. şirket. 2021, Grand Durk denizcilik endüstrisindeki bireyler için, ‘DCI’nin Gemi Endüstrisini Yeniden Başlatma’ teması altında.

Oturum Papaz Oscar Talbot’un çağrısıyla başladı ve ardından Turizm Bakanlığı Hakem Brian Bean tarafından kabul edildi. Carnival Corporation’dan Bay David Condip, Geliştirme ve Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı, Global Liman ve Destinasyon Geliştirme Grubu sabah oturumunu kolaylaştırdı; Bayan Mary McKenzie ile – Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS). Cruise Industry ile çalışan Destinasyon Ortaklıkları hakkında heyecan verici bir tartışma vardı. Ayrıca, Ürün Geliştirme ve Pazarlama Kıdemli Müdürü Bayan Lilla Ferencie, bireylere plaj turizminin zorlukları ve fırsatları, beklenti, sigorta ve gemi yolculuğunun diğer yönleri konusunda rehberlik eden bir tartışma olan Karnaval’a katıldı.

Akşam oturumu, katılımcıların dikkatini çeken yeni plaj ve sahil satış protokolünü sunan DECR Müdür Yardımcısı Bay Luke Killerwax tarafından gerçekleştirildi. Satıcılar protokoller hakkında ek bilgi edinebildikleri için oturumlar iyi karşılandı.

Tatlım. Turizm Bakanı Josephine Connolly, “Hepinizin mesleki gelişim yolculuğunuza devam etmekle ilgilendiğinizi görmekten memnuniyet duyuyorum. Nihai hedef, Grand Durk’taki satıcılar ve hizmet sağlayıcılar tarafından sektöre yapılan tam yatırımla ziyaretçi memnuniyetini artırmaktır. Bu çalıştaylar, Turks ve Caicos Adaları Hükümeti (TCIG) ile Karnaval Şirketi arasındaki karşılıklı incelemenin bir parçasıdır. Ve yerel iş dünyası içinde ortaklıkları teşvik etmek. Ayrıca, Turks ve Caicos Adaları kruvaziyer endüstrisindeki iş fırsatları hakkında operatörlerin ihtiyaçlarını karşılamak ve farkındalık yaratmak için tasarlanmıştır.

Güncellenmiş: Çalıştaylar 2 Aralık ve 3 Aralık Cuma gününe kadar aşağıdakilerle devam etti:

READ  SF, 114 üniteli oteli evsizler için konut haline getirmek için 34,8 milyon dolar harcamayı onayladı

2 Aralık 2021 – Yatırım ve İş Geliştirme saat 09:00’da Sarı Adam Oditoryumu’nda.

3 Aralık 2021 – Denizcilik ve kruvaziyer endüstrisi (sadece gemi sahipleri, kaptanlar ve mürettebat)

Turks & Caicos Islands Community College konferans salonunda saat 09:00’da yapıldı.

Çalıştaylar gezileri, perakende satış ve genel iş geliştirmeyi kapsar. 3. gün sadece gemi sahipleri, kaptanlar ve mürettebata izin verileceğini unutmayın. Bireyler ilgi alanlarına göre kaydolmaya teşvik edildi.

Covid-19 protokolleri sıkı bir şekilde uygulandı.