Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bitcoin fiyat artışı. Hiçbir borç tavan anlaşması kripto para birimleri için risk oluşturmaz.

Bitcoin fiyat artışı.  Hiçbir borç tavan anlaşması kripto para birimleri için risk oluşturmaz.

Bitcoin ve diğer kripto para birimleri Salı günü yükseldi ancak Nisan ayında dijital varlık fiyatlarındaki son zirveden bir düzeltmenin ortasında kilit seviyelerin altına düşmeye devam etti. ABD borç tavanını yükseltme anlaşması zor olmaya devam ediyor ve kripto para tüccarları için belirsizlik yarattı.

Bitcoin fiyatı son 24 saatte %2 artarak 27.325 dolara yükseldi. En büyük dijital varlık, son iki haftadır elinde tuttuğu ve Bitcoin için en dar işlem aralıklarından birini temsil eden 26.500-27.500$ bölgesinde hâlâ sıkışıp kaldı.

bitcoin

Diğer kripto para birimleri Salı günü yükseldi, ancak dijital varlık fiyatlarının son Nisan zirvesinden bir düzeltmenin ortasında kilit seviyelerin altına düşmeye devam etti. ABD borç tavanını yükseltme anlaşması zor olmaya devam ediyor ve kripto para tüccarları için belirsizlik yarattı.

Bitcoin fiyatı son 24 saatte %2 artarak 27.325 dolara yükseldi. En büyük dijital varlık, son iki haftadır elinde tuttuğu ve son yıllarda bitcoin fiyatı için en dar işlem aralıklarından birini temsil ettiği 26.500-27.500$ bölgesinde sıkışıp kaldı. Bitcoin bu yıl şu ana kadar yaklaşık üçte iki oranında yükselirken, tacirler artan oynaklığa ilişkin birden fazla katalizörü göz önünde bulundurduğundan, Nisan ayında 30.000 doların üzerinde bir zirveyi (Haziran 2022’den bu yana en yüksek seviyeler) sürdüremedi.

Teknik araştırma şirketi Fairlead Strategies’in yönetici ortağı Katie Stockton, “Bitcoin geçen hafta 25.200 dolar yakınındaki önemli destek seviyesinin üzerine yerleşti. Kısa vadeli ivme hala aşağı yönlü, bu da düzeltmenin devam edeceğini gösteriyor” dedi. Vade Olumlu Ama Azalan… Bitcoin, Haftalık Düşüş Eğilimine Göre Hala Uzun Vadeli Zorluklarla Karşı Karşıya [indicators]. “

Tüccarların izlediği gelişen katalizörler arasında, faiz oranlarının seyri ve ABD borç tavanının yükseltilmemesi durumunda temerrüde düşme riski dahil olmak üzere ABD’nin makroekonomik tablosu yer alıyor. Her iki güç de borsayı benzer şekilde etkiliyor ve Bitcoin ticaretini adım adım gördü.

READ  Çin hisse senedi rallisi, Asya hisse senedi metriklerini Fed'den önce artırdı


Dow Jones Sanayi Ortalaması

Ve


Standart & Poor’s 500.

Özellikle, bir ABD borcunun temerrüde düşme olasılığı, riske duyarlı varlıkların ivme kazanmasının önünde büyük bir engel olarak beliriyor.

Oanda aracı kurumunda analist olan Edward Moya, “Temerrüde düşme riski çok küçük, ancak gerçekleşirse, risk iştahında kripto para birimlerinde keskin bir düşüşe yol açabilecek büyük bir artış gibi görünebilir” dedi. “Bitcoin, 26.500 $ ile 30.000 $ arasındaki son işlem aralığının alt sınırlarının yakınında ticaret yapmaktan memnun görünüyor … Kripto para birimi tüccarları, Bitcoin’in önümüzdeki birkaç gün içinde borç tavanı müzakerelerinde nasıl davranacağından emin değil.”

Duyuru – devam etmek için kaydırın

Bitcoin’in ötesinde,


eter

– İkinci en büyük kripto para birimi – %2 artışla 1.850$’a yükseldi. Daha küçük kripto para birimleri veya dijital para birimleri de daha yüksekti.


Kardan

%1’den az ve


nervürlü

%3 ortaya çıktı. Memecoins’in değeri de arttı


dogecoin

Ve


shiba inu

Her biri %2 artar.

[email protected] adresinden Jack Denton’a yazın