Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Blumhouse-Miramax Dracula “Mina Harker” Filmi İptal – Son Tarih

Blumhouse-Miramax Dracula “Mina Harker” Filmi İptal – Son Tarih

dışında: çiçek evi Ve MiramaxDrakula filmi Mina Harker Olmuyor, son tarih öğrenildi.

AslındaKör nokta aktris ve #frezyon Emmy Ödülü Sahibi Yasemin Cephas Jones Başlığa ayarlandı Karen Kusama‘s meena sert, Kameralar üç hafta içinde çalışmaya başlayacak.

Ancak yapım ilerlemiyor ve kaynaklar, Miramax’ın yönetmenle arasındaki yaratıcı farklılıklar nedeniyle diziden ayrıldığını söylüyor. Mürettebata saatler öncesinden haber verildi.

Film, filmde Dracula’nın karşısında oynayan ana karakter Mina Harker’a ve filmde Vladimir olarak klasik kahraman Bram Stoker’a odaklanarak çağdaş Los Angeles’ta geçecekti. Bram Stoker’ın Dracula’sından uyarlanan senaryoyu Phil Hay ve Matt Manfredi kaleme aldı; Her iki kitap da Kusama ile sık sık işbirlikçidir.

Kusama filmin yapımcılığını Jason Bloom, Hay, Manfredi ve Miramax Bill Block ile birlikte üstlendi. Bea Sequeira EP’ydi ve Blumhouse’u denetlemek için işe alındı.

Kusama kısa süre önce Showtime’ın hit dizisinde EP Direktörü ve Deneysel Yönetmen olarak çalıştı Sarı ceketler; Ondan önce LA noir Altın Küre adaylığını yönetti. yıkıcı, Nicole Kidman’ın bir uçurumun kenarında bir polis dedektifi olarak oynadığı.

Ron Cephas Jones ve Jasmine Cephas Jones İlk Emmy Kazananları: ‘Kalbim Sadece Patladı’

Jones Emmy Ödülü Sahibi Kısa dizideki başrolü için #freresyon Quibi için. Starz’ın ikinci sezonunda yapım aşamasındadır. körlük Auckland’da, ondan sonra Bağımsız Ruh Ödülü’ne aday gösterildi Ashley rolü için. Gösteri ayrıca The Spirits ve Landing’de En İyi Senaryo dalında aday gösterildi. zincir hareketi kesmek 2021 Gotham Ödülleri’nde.

READ  Greg Berlanti'nin Yeni Warner Bros. Megadeal - Hollywood Muhabiri