Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bob Durk’un Pazartesi öğleden sonra kış fırtınası kapsamınız var

Blizzard yoğun bir günde yüzlerce uçuşu iptal ettiKış havası ve COVID-19’un etkileriyle birleşince, tatillerden dönüş uçuşları Pazartesi günleri iptal edilen veya ertelenen yolcuları hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor.

Anne Arundel County dördüncü sınıf öğrencisi COVID-19 komplikasyonlarından öldüAnne Arundel İlçe Devlet Okulları’na göre, Glen Burnie İlköğretim Okulu’ndaki dördüncü sınıf öğrencisi Çarşamba günü beklenmedik bir şekilde öldü. 10 yaşındaki bir çocuğun ailesi için bir bağış kampanyasında, Govt-19 komplikasyonlarından öldüğünü söyledi.

Montgomery County’de karla çarpışmada üç kişi öldüPolis, Pazartesi akşamı Montgomery County’de bir arabanın buz küreme makinesiyle çarpışması sonucu üç kişinin öldüğünü ve birinin durumunun kritik olduğunu söyledi.

Yetkililer, Baltimore Hapishanesindeki mahkumların birkaç kez ateşe verildiğini söylüyorEyalet İtfaiye Teşkilatı’nın ofisine göre, Pazar akşamı en az beş mahkûm bir Baltimore hapishanesini ateşe verdi. Dumanı soluyan 30’dan fazla kişi tedavi altına alındı.

Bob Durk, Pazartesi gecesi hava durumunuzBob Durk, Pazartesi gecesi hava durumunuz

Gezginler, bir kar fırtınasının ardından Maryland yollarında majestelerini görüyorAnnie Arundel İlçesi, güney Maryland’in diğer bölgeleriyle birlikte, bir metreden fazla kar aldıkları fırtınanın yükünü taşıdı.

Baltimore şehir okulları, Omigron ayaklanmasına rağmen sınıfları açık tutmaya çalışıyorBüyüyen Omigran çeşitliliğine rağmen, birçok okul lideri sınıfların açık kalmasını talep ediyor.

Bob Durk, Pazartesi akşamı hava durumunuzBob Durk, Pazartesi akşamı hava durumunuz

Sezonun ilk karı mükemmel kızak koşullarını getiriyorEvet, kar bölgeye hain yolculuklar getirdi ama eğlence de getirdi

Maryland Eyaleti İtfaiye Mareşali, Baltimore Holding Tesisindeki yangını araştırıyorBaltimore’daki bir ön test tesisinde çıkan yangın, devlet yetkilileri tarafından araştırılıyor.

Anne Arundel County yoğun kar yağışı ve çamurlu yolculuklar görüyorAnnapolis ve Baltimore’un güneyindeki alanlar, özellikle yoğun kar yağışı ile birlikte, gün doğumundan sonra yoğun kar yağışı yaşamaya başladı.

Kar yağışının ardından Baltimore yollarında yol işçileri varBaltimore Şehri Ulaşım Departmanı, Pazartesi sabahı üç ila beş inç kar getiren kış havasının ardından yolları temizlemek ve tedavi etmek için 380 aracın gönderildiğini doğruladı.

Baltimore Şehri Okulları Özel Öğrenmeye Bağlı Kaldı, CEO Okulları Açık Tutmaya Söz VerdiOkul bölgesi Pazartesi günü, Baltimore şehir okullarının kış tatilinden sonra canlı öğrenime döneceğini duyurdu.

Bob Durk’un Pazartesi öğleden sonra kış fırtınası kapsamınız varBu sezonun ilk büyük kar yağışı! İşte kış havası hakkında en son pop.

Pazartesi Blizzard’da WJZ güncellemesiWJZ’den Denise Koch ve Bob Durk, Maryland’in merkezini vuran 3 Ocak kar fırtınası hakkında bir güncelleme sunuyor.

Rastgele hava yollarda kazalara neden oluyorChristy Breslin bu Pazartesi yolda kazaların ve tehlikelerin üstesinden geliyor.

Govt-19 güncellemesi: 14.000’den fazla yeni vakaPozitif oran neredeyse %27’dir.

BGE 16.886 elektrik kesintisi duyurduKötü hava koşulları nedeniyle elektrik kesintisi.

FAA, BWI uçakları için yer duruşlarına neden oluyorKötü hava koşulları nedeniyle uçuşlar durduruldu.

Annapolis neredeyse altı inç kar görüyorChristina Mendes, Annapolis’te altı inçlik karın ortasında yol koşullarını bildirdi.

Canton Chase Road’a bakmakChristina Mendes, hafta boyunca çamurlu yollar ve olası kara kar uyarıları hakkında rapor veriyor.

Glenn Bernie Karlı Yol KoşullarıSean Stretcher, Glen Bernie’nin yol koşulları hakkında bilgi veriyor.

Kar fırtınası izlemeMeg McNamara ve Tim Williams, yılın ilk büyük kar yağışını kaplıyor.

Maryland’in bazı bölgelerinde kış aylarında kar yağışı uyarılarıYılın ilk büyük kış fırtınası, eyalet genelinde kar yağarken Pazartesi günü Maryland’i vurdu, ancak özellikle güney Maryland’de şiddetliydi.