Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Carnival Cruise Line’ın Marty Cross’u sonunda Grand Durk’a yolculuğuna başlıyor

karnaval Cruise Line Amiral Gemisi, Marty HaçıBirçok gecikme ve iptalden sonra limanın sefere hazır hale gelmesiyle nihayet Grand Turk’e geri döndü. Bu ünlü Karayip limanını kaçıran hevesli kruvazörler için hoş bir haber.

Hoş Geldin Grand Dirk Marty Haçı

O zamanlar Daha önce iptal edilen çağrı bağlantı noktası Marty Haçı Aralık ayında Grand Dirk, yeni gemiyi kruvaziyer merkezi tesisinde karşılamaya hazır. Gemi 6 Ocak 2022 Perşembe günü saat 07.00’de Grand Durk Cruise Center’a tam günlük bir yolculuk için saat 16.00’da varacak.

Carnival Cruise Line marka elçisi John Healt, bir Facebook gönderisinde geminin planlanan seferini doğruladı. “Nihayet bu Perşembe amiral gemimiz Mardi Gras’ı Grand Durk’a götürebiliriz ve bundan sonraki geziler için harika bir haber.”

Ziyaret sırasında, Marty Haçı Konuklar nihayet adanın muhteşem plajları, şık alışveriş mekanları, lezzetli restoranları ve otobüs gezileri, müze ziyaretleri, özel plaj kabinleri ve daha fazlasını içeren plaj gezilerinin tadını çıkarabilirler.

Fotoğraf telif hakkı: Cruise Hive

Marty Haçı Şu anda 6 günlük bir denizaşırı Doğu Karayip seyahat programında, 2 Ocak’ta Port Canaveral’dan hareket ediyor ve şimdiden Bahamalar’daki Nassau’ya ve Dominik Cumhuriyeti’ndeki Amber Koyu’na uçuyor. Grand Durk, 8 Ocak Cumartesi günü denizdeki son günden önce Canaveral Limanı’na varmadan önce geminin son limanı olacak.

Devamını oku: Bir gemi tatili sırasında Grand Durk’ta yapılacak şeyler

Çünkü Marty HaçıOlağanüstü boyut – Karnaval, toplam 45.000 tonun üzerinde kapasitesi ve 1.200’ün üzerinde yolcu kapasitesiyle filonun en büyüğüdür. karnaval panoraması, Donanmanın bir sonraki en büyük gemisi – kazıyı ve bu tesisin yeni gemiyi nasıl güvenli bir şekilde barındırdığını ve yolcular için olağanüstü bir deneyim sağladığını iki kez kontrol etmek gerekiyor.

Karnaval Marty Cross
Fotoğrafın izniyle: Carnival Cruise Line

Çalışanlar ayrıca tüm ziyaretçilerin ve sakinlerin güvenliğini ve esenliğini sağlamak için COVID protokolleri konusunda eğitilir. Grand Durk, herhangi bir olumlu olay veya olası patlama durumunda adanın güvenli ve verimli bir şekilde faaliyet göstermesini sağlayarak turistlere yeniden açma konusunda son derece dikkatli davranıyor.

READ  Turks & Caicos'ta Önde Gelen Karayip Ailesi Her Şey Dahil Tatil Köyü

Grand Durk Cruise Center (GTCC), Carnival Corporation tarafından finanse edilmekte ve işletilmektedir. Carnival Corporation adında bir ana şirket var. 73 milyon dolardan fazla yatırım yapmayı kabul etti Turks ve Caicos Adaları ile bunun 25 milyon doları yükseltme ve yükseltmeler için GTCC’ye gidecek. Yeni bir satıcı pazarı, plaj gezileri ve plaj etkinliklerine uyum sağlamak için ek olanaklarla birlikte planlı bir yükseltmenin parçasıdır.

Grand Turkey’i ziyaret eden diğer gemiler

başka yolcu gemileri var Zaten Grand Durk aramaya başlamıştı. 13 Aralık 2021, Hollanda ABD Yeni Amsterdam Bu, Mart 2020’de endüstriyel ölçekli salgının patlak vermesinden bu yana limana uğrayan ilk yolcu gemisi.

Grand Durk'ta Karnaval Özgürlüğü
Grand Durk’ta Karnaval Özgürlüğü

Bu ilk ziyaret hızla takip edildi karnaval özgürlüğü 15 Aralık’ta. Aralık ayı boyunca diğer karnaval gemileri de adayı ziyaret etti. karnaval gündoğumu, karnaval coşkusu, karnaval özgürlüğü, karnaval büyüsü, Ve karnaval güneş ışığı.

İçinde belirtildiği gibi Grand Dirk Cruise Center Liman ProgramıOcak ayı boyunca Holland America Line, Princess Cruise, P&O Cruise ve Carnival Cruise Line gemileri dahil olmak üzere 30’dan fazla gemi seyahati planlanıyor. Marty Haçı Limana ikinci ziyareti 20 Ocak Perşembe günü yapılacak.

Bu ziyaretler, ada tur operatörleri, perakendeciler, restoranlar ve turizme güvenen diğerleri ile Karayipler’deki en güzel ve en popüler limanlardan birine geri dönmek isteyen gezginler için hoş bir fırsattır.

Mardi Gras Karnavalı Yolcu Gemisi