Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bobby Altuve’e Nashville’deki bir bardan çıkarken eşlik edildi, video gösterileri

Bobby Altuve’e Nashville’deki bir bardan çıkarken eşlik edildi, video gösterileri

Özel

Bobby Altuve

Nashville’deki bir bardan gerçekleştirildi…

Akşamdan kalmalık mı geliyor?!!

Bobby Altuve Nashville’deki gecesine dair pek bir şey hatırlayacak gibi görünmüyor çünkü elimizde onun baygın halde bir bardan dışarı çıkarıldığı video var.

Instagram / @bobbi

TMZ tarafından elde edilen ve Pazartesi sabahı erken saatlerde Bobbi’nin Nashville’deki Barstool Sports Bar’dan fiziksel olarak dışarı çıkarıldığı sırada hareketsiz kalan görüntüleri izleyin.

Instagram / @bobbi

Orada bulunanlar, videoda Bobby’yi tutan adamın bir NFL oyuncusu olduğunu söylüyor Sean Murphy-BontingKıyafetleri, Bobbi’nin Pazar günkü geziden önce yayınladığı videoda giydikleriyle eşleşiyor.

İlk önce Sean, kollarında Bobbi ile barın dışındaki merdivenlerde oturuyor ve ardından Arizona Cardinals’ın dış saha oyuncusu onu, onları götürmek için duran siyah bir spor arabanın arkasına taşıyor.

O gece dışarı çıkan gruba bağlı bir kaynak bize Shawn’ın iyi bir arkadaş olduğunu söyledi… Poppy’nin eve sağ salim vardığından emin olmak için ona göz kulak oluyordu.

Bobbi, grubun şehre gitmeye hazırlandığı bir sürü video yayınladı ve o geceki son Instagram Hikayesinde, onu şampanyaya benzeyen bir bardakla kutlama yaparken gösterdi.

Bütün gece şiddetli baş ağrılarıyla geçti ama sonrasında Poppy’nin nasıl hissettiği tam olarak belli değil. Kampına ulaştık ama şu ana kadar tam bir sessizlik oldu.
READ  Kate Middleton, Windrush yaşlılarıyla tanışmak için Cardiff'e gelen Prens William ve çocuklarla birlikte poz verirken çizgili kıyafetleriyle mükemmel görünüyor