Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Danny Trejo, 4 Temmuz kavgasının viral videosuna yanıt veriyor

Danny Trejo, 4 Temmuz kavgasının viral videosuna yanıt veriyor

80 yaşında olmasına rağmen Danny Trejo’yu kontrol etmek hala zor. Ancak geçen hafta Los Angeles’ta gerçekleşen 4 Temmuz etkinliğinden sonra bir kışkırtıcının yapmaya çalıştığı da buydu. Viral hale gelen bir videoda, üstü açık bir arabadayken kafasına su balonu atılan aktörün kavgaya tutuştuğu görüldü. Artık Trejo durumu daha ayrıntılı olarak açıklıyor ve yaptıklarından dolayı pişman olduğunu ifade ediyor.

Konusmak TMZDanny Trejo şunları söyledi: “Bu şekilde davrandığım için çok üzgünüm… Yetişkin erkeklerin, günlerinin tadını çıkarmak için etrafa su balonları atmak zorunda kalmalarına çok üzülüyorum.” Neden yolcu koltuğundan kalkıp kalabalığa yaklaştığını şöyle anlattı: “Biri ‘Bu asit!’ diye bağırmasaydı arabadan inebileceğimi sanmıyorum.” [one]. oraya gittim [and said,] “Sana ne oldu?”

Videoda Danny Trejo’nun dövüldüğü görülüyor. Trejo’nun arkadaşlarından biri, olayın aktörü kasıtlı olarak hedef aldığına inandığını söyledi; eğer biri olayı onun hakkında yapmak istiyorsa bu hiç de şaşırtıcı olmazdı.

Ancak istenmeyen ilgiye rağmen Danny Trejo güçlü kalmayı sürdürüyor, hatta adamın egosunu öne çıkarıyor. “Bana zarar veremezlerdi. Üzücüydü… Hala konuşan ve gülen 80 yaşındaki bir adama saldırsaydım utanırdım.” Satır ortalığı karıştırmaz!

Bu Danny Trejo’dur. 80 yaşında Anlamak hala zor. Ancak bu onu hiç yavaşlatmadı ve hatta Machete’in üçüncü bölüm için yeniden şekillendirilmesiyle ilgilendiğini ifade etti. Cleaver uzayda öldürür4 Temmuz etkinliğindeki hızlı hareketlerine bakılırsa bunu hâlâ oldukça başarabiliyor.

Bir olayın herhangi bir şekilde şiddete dönüşmesini görmekten nefret ediyoruz ve sorunlu geçmişi iyice belgelenen Danny Trejo da açıkça aynı şekilde hissediyor. Dolayısıyla nasıl tepki verdiğini kabul etmesi onun için iyi bir şey; bu da onun hâlâ toplumdaki birçok kişi için bir rol model olduğunu gösteriyor.