Mart 21, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Boring Company’nin yeni kolonyası harika bir hediye olur.

The Boring Company's new cologne will be make a great gag gift.

Boring Company’nin yeni kolonyası, her yerdeki dolandırıcılar için harika bir hediye olabilir. Palyaço olmaya geri dönmek ya da en kötü düşmanınıza gizli bir Noel Baba’ya bir şey vermek zorunda kalmak ya da yanık saç kokusunu gerçekten sevmek istiyorsanız, kesinlikle heyecan verici titreşimlere sahip olacaklar.

Eylül ayında Elon Musk Erkek kolonyası için yeni bir fikir paylaşın The Boring Company’den yakında geleceğini söylediler ve evet, bunun yalnızca kimlik avı olabileceğini düşündük. Elon Musk hala burada dünyayı dolaşıyor olsa da, muhtemelen ciddidir. Umarım yapar. Komik olurdu.

Bugün yeni kolonyası Burnt Hair by Singed’in yakında The Boring Company’den yeni bir imajla geleceğini tweetledi. Elon Musk trollükle ünlüdür ve dünyayı dolaşmanın bir kolonya çekmekten daha iyi bir yolu var mı?

Tıkaç hediyeleri için harika bir fikir, kolonyayı 1-3 onsluk şişelerde üretip tatil sezonunda 69.42$’a satmaktır. Ve çeşitli kokulara sahip olabilir. Yanan saç. Yanmış pantolon. kir. İkincisi, tünel inşaatı sırasında Boring’in kazdığı tüm pislikleri selamlayacak. Muhtemelen bir alev makinesi ile kire ateş açın ve buna kir yakıcı adını verin.

2021 yılında Ford’un Aslında bir kolonya çıkardı Benzin gibi kokuyor. Ford, şirket tarafından yaptırılan bir ankette, her beş sürücüden birinin elektrikli otomobile geçerken en çok özledikleri şeyin benzin kokusu olduğunu söylediğini kaydetti. Bu yüzden, “dumanlı akorlar, lastikli kenarlar ve hatta Mustang’in mirasına bir selam vermek için bir “hayvan” unsuru içeren Mach-Eau kolonyasını yarattım.

Geri bildiriminiz çok önemlidir. Herhangi bir yorumunuz, endişeniz varsa veya yazım hatası görürseniz bana e-posta gönderebilirsiniz. [email protected]. Benimle Twitter’da da bağlantı kurabilirsiniz. Tweet yerleştirme.

READ  Rhapsody: Marl Kingdom Chronicles'ın PS5, Switch ve PC için fragmanı

Teslarati artık TikTok’ta. İnteraktif haberler ve daha fazlası için bizi takip edin. Teslarati artık TikTok’ta. İnteraktif haberler ve daha fazlası için bizi takip edin. Teslarati’yi şu adresten de takip edebilirsiniz: LinkedInVe heyecanVe InstagramVe Facebook.

Boring Company’nin yeni kolonyası harika bir hediye olur.