Mayıs 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hayranlar, Xbox Boss’un Game Pass akış cihazını yeni ortaya çıkardığını düşünüyor

Hayranlar, Xbox Boss'un Game Pass akış cihazını yeni ortaya çıkardığını düşünüyor

Master Chief'i ve Game Pass oyunlarından bir seçkiyi gösteren tanıtım resmi.

ekran görüntüsü: Microsoft

Xbox hayranları yeni bir bağımsız sürüme bir göz atmayı bekliyor oyun salonu Akış cihazı, ilk kez E3 2021’de gösterildiğinden bu yana “Keystone” olarak adlandırıldı. Şimdi Microsoft Gaming CEO’su Phil Spencer bunu daha önce vermiş olabilir Son dereceler. Mikro-Xbox Series S’ye benziyor.

Microsoft yavaş yavaş Xbox Game Pass’i getiriyor Gittikçe daha fazla cihaz bulut akışı yoluyla. Başlangıçta telefonlar vardı. Son zamanlarda, Samsung gibi bazı akıllı TV markaları var. Bu yılın başlarında şirket, insanların herhangi bir ekrana oyun akışı sağlamak için satın alabilecekleri daha küçük bir eklenti üzerinde çalıştığını doğruladı. Adı Keystone ve şimdiye kadar Microsoft, belki de bugüne kadar neye benzediğini göstermedi.

Spencer, “Vault Boy, sığınaktan ayrıldı ve #Fallout25 Yıldönümünü kutlamak için ofisimde durdu.” cıvıldamak Bir rafta bir Xbox setinin fotoğrafıyla birlikte. “Yaratıcı bir franchise için böylesine önemli bir başarı için FalloutBethesda ekiplerini tebrik ediyoruz.” Ancak Microsoft CEO’su, fotoğraflarının arka planında yaklaşan şovlar hakkında bilgi veriyor ve hayranların üstte garip görünümlü beyaz bir cihazı fark etmesi uzun sürmedi:

Tıpkı Xbox Series S’ye benziyor ama çok daha küçük. Soldaki işaret Xbox simgesi olabilirken sağdaki USB bağlantı noktasına benziyor. Valve’in artık kullanılmayan Google Chromecast veya Steam Link’ine benziyor, ancak yalnızca görüntüye dayanarak söylemek zor. Kesinlikle solundaki Xbox konsolundan daha küçük bir gölge görünüyor. Özellikle, S serisi İlk olarak Spencer’ın rafında ortaya çıktı. bunun gibi. Spencer’ın tweetine yanıt Resmi Xbox hesabı tarafından Eski bir prototip olabileceğini gösteriyor gibi görünüyor.

Önceki spekülasyonlar, Xbox’ın Game Pass akış cihazının bir dongle’dan daha küçük olacağı yönündeyken, şirket Mayıs ayında Windows Central için Keystone’a yeni bir “yaklaşım”a yöneldi. Bir şirket sözcüsü o sırada, “Keystone’un mevcut yinelemesinden uzaklaşma kararı aldık” dedi. “Öğrendiklerimizi alıp çabalarımızı gelecekte Xbox Cloud Gaming’i dünyanın her yerinden daha fazla oyuncuya ulaştırmamıza olanak sağlayacak yeni bir yaklaşıma odaklayacağız.”

Şirketin bununla ne kastettiği hala tam olarak net değil ve Spencer’ın bugünkü fotoğrafının 1.) herhangi bir şeyi kızdırmak istememesi veya 2.) Keystone’dan çok farklı bir şeyle alay etmesi her zaman mümkündür. Microsoft’un ayrıca Xbox Series X/S’nin tamamen dijital sürümleri için bağımsız bir optik sürücü tesisi üzerinde çalıştığı söyleniyor. Her ikisi de olası görünmüyor.

Spencer, “Muhtemelen benim açımdan bir hatadır” dedi. Biraz Komik Oyunlar çıktı Temmuz ayında tarif ederken Paskalya yumurtaları Rafında hayranlar arıyor. Görüntülü aramalar ve diğer fotoğraflar sırasında görünenlerin arkasında hiçbir düşünce olmadığını ve bunun oyun endüstrisindeki bir dizi hediye ve çağrışım olduğunu iddia etti. Ev sahipleri ikna olmadı.

READ  Xbox Game Pass Friends & Family sızıntısı, arkadaşlarınızla paylaşmak anlamına gelebilir