Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Braves, Ozzie Albies IL’yi vururken INF Vaughn Grissom’u hatırlıyor

Braves, Ozzie Albies IL’yi vururken INF Vaughn Grissom’u hatırlıyor

ATLANTA – Atlanta Braves, Salı gecesi New York Yankees’e karşı oynayacağı maç öncesinde Triple-A Gwinnett oyuncusu Von Grissom’u aradı.

İlkbahar antrenmanı sırasında başlangıç ​​​​işinde kaybolan Grissom, Braves’in sol hamstring gerginliği ile 10 günlük yaralılar listesine ikinci kaleci Ozzie Alpes’i yerleştirmesinin ardından terfi etti.

Nikki Lopez, Pazartesi gecesi Atlanta’nın Yankees’i 11-3 yendiği maçta Alpes’in yerini alırken, üç vuruş yaptı ve üç tur sürdü. Albis’in tüm sezon boyunca kaçırdığı ilk maçtı.

Yine de Lopez muhtemelen daha fazla oynayacak, çünkü Grissom geçen sezon Elvis sakatken ikinci aşamada 40 maç oynadı.

Braves’in en iyi adaylarından biri olan Grissom, 2022’de 5 homer, 18 RBI ve 5 çalıntı üs ile .291’e ulaşarak bol miktarda hücum potansiyeli gösterdi ve Dansby Swanson’ın serbest oyuncu döneminde verdiği aradan sonra onu halefi yaptı.

Ancak, Grissom’un savunma becerileriyle ilgili sorular Orlando Arcia’nın işi kazanmasına yol açtı.

22 yaşındaki Grissom, bu yılın çoğunu Triple-A’da geçirdi ve 6 homers, 50 RBI ve 11 çalıntı üs ile .327’ye ulaştı. Arcia sakatlanırken Braves’le bir karşılaşma sırasında, genç oyuncu 19 maçta stoperde altı hata yaptı.

Arcia, kariyerinin en iyi sezonunu geçirerek pozisyonu kapattı. All-Star Maçına başladı ve Salı günü 13 homers ve 44 RBI ile 0,289’a ulaştı.

Albis, Atlanta’nın en üretken oyuncularından biriydi, 28 homers ve 90 RBI ile .267’ye ulaştı ve takım arkadaşı Matt Olson’ın ardından büyük liglerde ikinci oldu. Albys, toplam 235 üssü ile büyük liglerde sekizinci sırada yer alıyor.