Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Brendan Fraser, Whiskey a Go Go Crowd’u şaşırtıyor ve Oscar kazandıktan sonra oğlunu destekliyor

Brendan Fraser, Whiskey a Go Go Crowd’u şaşırtıyor ve Oscar kazandıktan sonra oğlunu destekliyor

Özel

Brendan Fraser

Ünlü kulübün Oscar’ı kazanmasının ardından golleri…

Mark oğlunu destekleyerek ayrılır

Brendan FraserOscar kutlaması, oğlunun sahnede dolaşmak için zıpladığı efsanevi Sunset Strip kulübünde geçirdiği eğlenceli akşamdan sonra artık tam teşekküllü bir aile meselesine dönüştü.

TMZ, Brendan ve oğlunun videosunu elde etti. leylandWeHo’da Whiskey a Go Go’da Pazartesi gecesi balosu yapmak… yeşil odada ürpermek ve oyuncunun duvarına imza atmak.

Seyirciler onun el yazısı hakkında şakalar yaparken Brendan, John Hancock’un ayrılışı için mükemmel yeri bulmak için birkaç vuruş yapıyor… ve ardından Leland da aynı şeyi yaparak başını sallıyor.TMZ.com

Orada bulunanlar bize, Brendan ve oğlunun akşam 21:00 civarında oraya geldiklerini ve 80’lerden kalma bir cover grubu gördüklerini söylediler… Hatta Leland bir noktada grupla gitar çalmak için sahneye çıktı.

Leland’ın babası viskisine o kadar düşkündü ki Oscar’ını kazandıktan 24 saat sonra o kadar çok insan masasına gelip onu tebrik etti… ve bize onun kimseyi geri çevirmediği söylendi. Brendan ile tanışan insanlar onu çok alçakgönüllü olarak tanımlıyor.

Baba-oğul ikilisi gece yarısına kadar birlikte takıldı. “Balina”daki performansıyla Brendan’ın En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını takip etmek için bir başka uzun ve mutlu gece.READ  Adam Levine ve Maroon 5, DM skandalına rağmen Vegas'ta sahne alacak