Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Brian Austin Green, Sharna Burgess’in ‘DWTS’ onurundan dışlanmasından bahsediyor.

Brian Austin Green, Sharna Burgess’in ‘DWTS’ onurundan dışlanmasından bahsediyor.

Cehennemde kadınlarınki gibi öfke yoktur derler ama ya küçümsenen bir kadının partneri ne olacak?


Çarşamba günü Brian Austin Green katıldı Instagram’da yayınla Arama Yıldızlarla Dans Nişanlısı Sharna Burgess’i diğer eski profesyonellerle birlikte Len Goodman’ın anısına dans etmeye davet etmediği için.


“Nasıl olduğunu sana anlatamam [disappointed] “Dün geceki anma törenine @sharnaburgess’i davet etmeme taraftarıydım” diye yazdı. “Odadaki aile üyelerinden hiçbirinin onu desteklememesi veya sesini çıkarmaması da hayal kırıklığı yaratıyor. O inanılmaz bir ruha sahip ve her zaman herkesin dostu olmuştur. Daha iyisini hak ediyordu. #AileBirlikte.”Green ayrıca gösteriyi Burgess’i seyirciye davet etmemekle ve başka bir eski profesyonel olan Cheryl Burke’ü danstan dışlamakla eleştirdi. Şöyle ekledi: “Tribünde oturup izlemeye bile davet edilmedi.” “Bu insan grubuna yazıklar olsun. Nezaket iştir, sevgi de öyle. @cherylburke de orada olmalıydı.”


Burke daha önce sosyal medyada katılmaya davet edilmediğini duyurmuştu.


Şu anki profesyoneller Val Chmerkovskiy ve Jenna Johnson, Salı gecesi “Hatırlanacak Yıl” bölümünün ortasında gerçekleşen “Moon River” valsinin koreografisini yaptılar. Goodman Baş Yargıç olarak görev yaptı Yıldızlarla Dans İlk çıkışından bu yana, 31. Sezonun sonunda emekli olmadan önce yalnızca 21. Sezon ve 29. Sezonu kaçırdı. 24 Nisan’da 78 yaşında öldü.

READ  'The Marvels' Perşembe Günü 6,5 Milyon Dolarlık Ön Gösterim Yaptı - Son Tarih


Sharna Burgess; Len Goodman.
Getty (2)

32. Sezonun başlangıcından bu yana, güçlü jüriyi övmeye odaklanıldı. Gösterinin büyük ödülünün adı, gala için Len Goodman Mirrorball Trophy olarak değiştirildi. Salı günü gerçekleştirilen gösteri, Goodman’ı şöhrete kavuşmadan çok önce tanıyan profesyonel dansçıların özel bir saygı duruşuydu. Yıldızlarla Dans.


Mevcut profesyonel oyuncu kadrosunun yanı sıra Kim Herjavec, Anna Trebunskaya, Karina Smirnov, Edita Sliwinska, Tony Dovolanyi, Louis van Amstel, Max Chmerkovskiy ve Mark Ballas gibi geri dönen birkaç profesyonel de yer aldı.


Ancak Burke ve Burgess bu sayıya dahil olmayan tek profesyoneller değildi. Alec Mazo, Jonathan Roberts, Lacey Schwimmer ve Whitney Carson’un da aralarında bulunduğu diğerleri geri dönmedi.


ABC, EW’nin yorum talebine hemen yanıt vermedi.


Burgess, kendi Instagram Hikayeleri gönderisinde Greene’in açıklamalarına değinerek, acısını ve Greene konuşana kadar konu hakkında neden sessiz kaldığını ifade etti. “Erkeğim beni sevdiğim diziden dolayı (yine) çok üzgün gördü” diye yazdı. “Dün gece zordu, kalbimi paylaşırken beni dinle.”


Şöyle devam etti: “Birkaç nedenden dolayı bu onurla ilgili kamuya açık tek bir yorumda bulunmadım.” “Öncelikle bunun benimle ilgili olmadığını biliyorum. Bu Lynn ve onun hak ettiği onurla ilgili. İkincisi, bu beni yanıt vermemin istenmemesinden daha fazla üzüyor ve bunun üzerinde çalışıyorum. Üçüncüsü, burada duyguları paylaşmak çoğu zaman hoş karşılanmıyor. bazı olumsuzluklar” Zaten orada olmayı hak etmediğimi düşünen insanlar. Peki neden kendimi buna açayım?”

READ  Ted Lasso 3. sezon bahar prömiyer tarihini belirliyor, Ted & Nate'e ilk bakış


Burgess, “Beni çok seven, beni dinleyen, ben de paylaşıp ağlayan adam artık bıktı ve hayal kırıklığını benimle paylaştı” dedi. “O da benim gibi nedenini anlamadı. Onu sevdim çünkü buna ihtiyacı olmasa da beni savunmak istiyordu. Ben de şüphesiz aynısını yapardım. Sadece ayartıldığımızda sevdiklerimiz için çok mücadele ederiz. ile.” Hayat bize ne getirirse onu alalım.”


Burgess, yargılamayı tek, ışıklı bir silindir şapka alıp zarif bir vals yaparak başlatan yargıç ve eski profesyonel Derek Hough’un yer aldığı anma töreninden dolayı övgü almaya devam ediyor. Yargıç Bruno Tonioli ve Carrie Ann Inaba birbirlerini kucaklarken, birbirlerinin kollarında hıçkırarak ağlarken, gösteri salonda göz kuruluğuna neden olmadı.


Burgess, “Bu onur muhteşemdi” diye tamamladı. “İzlerken ağladım. Len’in dans pistinde ve tüm kariyerimizde yaptıklarından dolayı kutlama, sevinç ve minnettarlık gözyaşları. Performans mükemmeldi, klasik ve teknik açıdan muhteşemdi. Val ve Gina sihir yarattı ve Len kesinlikle yapardı. “Unutmayın, gerçek olabilecek iki şey var: Gösteriyi sevebilir ve destekleyebilirim. Orada olanlar için üzülüyorum. “Orada olamadığım için ben de üzülüyorum.”


Burgess ve Green, sezon başında Burgess’in podcast’inde yapımcılara müsait olduğunu ve geri dönmek için can attığını söylemesine rağmen 32. Sezon için balo salonuna tekrar davet edilmediğini açıkladığında şoklarını ve dehşetlerini zaten ifade etmişlerdi. Ayrıca yapımcıların kendisine tekrar davet edilmeyeceğini bildirmediklerini, ancak oyuncu kadrosunda yer teklif edilen dansçı arkadaşlarından haber alarak bunu öğrendiğini iddia etti.

READ  'Star Trek' ve 'Captain Marvel' rolleriyle tanınan Kenneth Mitchell 49 yaşında hayatını kaybetti


“Doğru olabilecek iki şey var” diye açıkladı. “Şovu sevebilirim ve herkes adına heyecanlanabilirim ama aynı zamanda bu sezon yapamadığım için çok üzgün ve üzgün hissedebilirim ve bunun hiçbir zaman yapamayacağım anlamına gelip gelmediğini bilmiyorum. tekrar dene.”


Yıldızlarla Dans Salı günleri saat 20:00 ET/PT’de ABC ve Disney+’ta yayınlanıyor.


Abone olmak Haftalık eğlenceÜcretsiz günlük bülten Son dakika TV haberlerini, özel ilk görünümleri, özetleri, incelemeleri, en sevdiğiniz yıldızlarla röportajları ve daha fazlasını alın.


İlgili içerik: