Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Brian Cox, ‘Succession’daki bu büyük Bölüm 3 dönüşü hakkında ne hissetti?

Brian Cox, ‘Succession’daki bu büyük Bölüm 3 dönüşü hakkında ne hissetti?

Logan’da herhangi bir iyilik olduğunu düşünüyor musun?

Oh evet. Bence içinde çok fazla iyilik var. Bence çok yanlış anlaşıldı. Bence her şey çok ters gitti. Bu küçük anlarımız var – ve yaşanmaz – sırttaki yaralar, annenin, kız kardeşin, erkek kardeşle olan ilişkinin hikayesi. Burası onun insan olduğu yer çünkü zayıflıklarla ve hepimizin günlük olarak karşılaştığı tüm sorunlarla ve verdiğimiz veya vermediğimiz tüm korkunç kararlarla dolu.

Ve biz buyuz [as actors] Yapmak. Düşünüyoruz, değiliz O.O. Ve bence birçok oyuncu bunu anlamıyor. Bu pozisyonun sorumluluğunu anlamıyorlar. “Ah, karaktere kendimi dahil ediyorum ve sonra onu 7/24 yaşıyorum” hakkında düşünüyorlar. Amerika’nın karşı karşıya olduğu asıl sorun – ve bence şovumuzun konusu da bu – Amerika’nın yalnızca toplum pahasına bireysellik peşinde koşmakla ilgilenmesi. Avrupa sahnesine baktığınızda, her şey her yıl derinleşen ve devam eden topluluk ve gruplarla ilgili. Amerika yok. Oyuncu olarak hangi projede çalışıyor olursanız olun, önemli olan grup, topluluktur. Topluluğu yaratmalısınız ve topluluğa yönelik hareket etmelisiniz; “Bunu yapmalıyım; ancak bu şekilde yapabilirim.”

[Expletive] O. o boşandı [expletive] Boş laf. katılmak. Bu bir oyun. O oynuyor. Çocukların yaptığı bu. Çocuklar, “Ben bu karakterim ve ondan kurtulamıyorum” diye düşünmezler. Doğal bir oyun içgüdüleri var ve biz oyunun ne olduğunu unutuyoruz. Üzgünüm, dersin sonu. [Laughs.]

İzleyicilerin oyuncu ve karakter arasındaki bu ayrımı bulanıklaştırması da yeni değil——

Oh evet. Ben bundan acı çekiyorum!

——Ve yabancıların sizden onlara söylemenizi nasıl istediklerini okudum. [expletive] Açık. Bu noktada kariyer belirleyici bir role sahip olmak bir hediye gibi geliyor mu? Yoksa size boks gibi mi geliyor? Sokakta bu yabancılar size yaklaştığında nasıl hissediyorsunuz?

READ  Euphoria 3. sezon gecikmesi açıklandı

Dramatik aksiyonun gücü çok olağanüstü ve insanların – Logan gibi birinin – bu kararı vermesi kültürel bir ikon haline geldi. Ama nereye giderseniz gidin biraz: 60 yıldır oyuncuyum. Çok büyük işler başardın. [“Succession”] yaptığınız çok özel bir iş, bana çok şey kattı ve bunun için gerçekten sonsuza kadar minnettarım. Ama yol üzerinde sadece bir durak. Benim için varış noktası değil. Şimdi bu yanlış olabilir. beni tanıyor olabilir Ama ne olursa olsun devam edeceğim.