Haziran 9, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Salman Khan, Shehnaaz Gill’e Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan’ın Fragmanında “Devam Etmesini” Söyledi

Lansman fragmanında Salman Khan ve Shahnaz Gill Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan.

Bombay (Maharaştra):

Aktör ve şarkıcı Shahnaz Gill, süperstar Salman Khan ile büyük bir bağ paylaşıyor. İkisi, Shahraz Bigg Boss 13’te göründüğünden beri sürekli iletişim halinde.

Genç oyuncu artık Salman rolüyle beyaz perdedeki ilk çıkışını yapmaya hazır. Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan. Pazartesi günü ikili, tüm film ekibiyle birlikte fragman lansmanına geldi. Salman, etkinlikte samimi bir ruh hali içindeydi. Ayrıca Shehnaaz ve Bhumika Chawla, Pooja Hegde, Raghav Juyal ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer yardımcı yıldızlarla etkileşime girdi.

Sunucu, Shahnaz’a büyük filmi çekerken gergin olup olmadığını sorduğunda, Salman araya girdi ve “Ana Ki Raha Hoon, Kar Jao’da hareket ediyor” dedi. Ve Shahnaz, “Kar gay” diye cevap verdi. Salman ayrıca, “Ve Shahnaz, devam etmeni istiyorum. Kyuki Mujhi Ais Lag Raha Hai… ve tüm bunları fark ediyorum. Bunu benim hakkımda fark ederseniz, bunu hepiniz için de fark edebilirim… Aslında pek bir şey söylememem gerekiyor.” .

Videoyu izle:

Görünüşe göre Salman, Shahnaz’ın yakın arkadaşı Siddharth Shukla’nın ölümünden sonra duygusal bir ikilem içinde kaldığını ima etti ve olayda Shahnaz, ilk müzik videosu için reddedildiğini hatırladı.

Salman bunu ona verdiğin için teşekkür ediyor Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan Chance, “İlk müzik videomu çekmeye gittiğimde reddedildim. Bana ‘Ye kaunsi bachchi leke aaye hai, onunla çekim yapmak istemiyoruz’ söylendi. Onu al. Geri döndüm. Ve ağladım. Evde çok reddedildim.Annem neden ağladığımı bir gün ağlayacağımı söyledi.Bir Salman Khan filminde ne var.Efendim bana bir şans verdi ve annemin sözlerinin her zaman doğru olduğunu kanıtladı.”

Şehnaz’ın yanında, Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan Aynı zamanda Shweta Tiwari’nin kızı Palak Tiwari’nin Bollywood’daki ilk çıkışı oldu. Film 21 Nisan’da sinemalarda olacak.

(Başlık dışında, bu haber NDTV ekibi tarafından düzenlenmemiştir ve sendikasyon beslemesinden yayınlanmıştır.)

READ  Amerika Güzeli 2023 galibi Bayan Wisconsin Grace Stank, şok edici galibiyetini şöyle anlatıyor: "Tam bir karmaşa"