Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

James Corden’ın Late Late Show’u son kez gösterildi

James Corden’ın Late Late Show’u son kez gösterildi
  • Kathryn Armstrong tarafından yazıldı.
  • BBC haberleri

görüntü kaynağı, Getty Resimleri

Fotoğraf başlığı,

James Corden, The Late Late Show’u sekiz yılı aşkın bir süredir sunuyor.

James Corden, The Late Late Show’un son bölümü yayınlanırken artık harekete geçme zamanının geldiğini bildiğini söylüyor.

İngiliz komedyen, sekiz yılı aşkın bir süredir Amerikan talk show’una ev sahipliği yapıyor ve ülkede tanınan bir isim haline geldi.

Pop yıldızı Harry Styles, Coldplay oyuncusu Chris Martin ve aktör Will Ferrell Perşembe akşamı son gösteriye katılanlar arasında.

Corden, son bölüm yayınlanmadan önce BBC Radio 2’nin Kahvaltı Programına “Tuhaf, daha önce hiç böyle hissetmemiştim” dedi.

“Pek çok kişisel ve profesyonel nedenden dolayı yapılacak doğru şeyin bu olduğunu tüm kalbimle biliyorum.”

Corden, 2015 yılında komedyen ve aktör Craig Ferguson’un gece geç saatlerde yayınlanan talk show’unun sunuculuğunu üstlendi.

BBC’ye, gösterinin bu kadar hit olmasını asla beklemediğini söyledi ve deneyimi “muhteşem bir yolculuk” olarak nitelendirdi.

Ayrıca Los Angeles merkezli The Lion King yapımında Corden ve Tom Cruise’un Timon ve Pumbaa olarak rol aldığı bir bölüm vardı.

Şovun eski konukları arasında Sir Paul McCartney, Red Hot Chili Peppers, Justin Bieber, Stevie Wonder ve Mariah Carey yer aldı.

Ayrıca Josh Gad, Gal Gadot, Mila Kunis, Jonas Brothers ve Billie Eilish gibi isimlerden tekrar ziyaretler geldi.

En çok ekrandaki neşeli kişiliğiyle tanınan Corden, sahibinin personel için “çok kötü” olarak tanımladığı şey olduğu için geçen yılın sonlarında bir New York restoranından geçici olarak men edildi. Oyuncu daha sonra özür diledi.