Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Broadway oyuncusu Chris Peluso 40 yaşında öldü

Broadway oyuncusu Chris Peluso 40 yaşında öldü

Chris Peluso , tiyatro çalışmaları ile tanınan aktör ve şarkıcı Mama Mia! Broadway’de, 40 yaşında.


buna göre oyun faturasıPeluso ailesi, sanatçının 15 Ağustos’ta aniden öldüğünü doğruladı. 2018’de evlendiği eşi Jessica Gomez ve iki küçük çocuğu hayatta kaldı: kızı Aria Lee ve oğlu Kaiu Lien.


Peluso’nun mezun olduğu Michigan Üniversitesi de Merhum yıldıza saygı duruşunda bulunun Müzikal Tiyatro Bölümü Instagram sayfasında.


david m. Bennett/Dave Bennett/Getty


Okulun Müzikal Tiyatro Bölümü geçici başkanı Linda Goodrich, “Michigan Musical Theatre ailesi, sevgili aile üyemiz / şapımız, sevgi dolu, karizmatik ve ilahi bir yeteneğe sahip Chris Peluso’nun vefatını duyurduğumuz için üzülüyor,” diye yazdı.


Goodrich, Peluso’nun bazı dikkate değer rollerini özetledi; katiller (Büyük Beyaz Yol’daki ilk görünümü), Lestat, şanlı Ve Güzel: Müzikal Carole King. Skye rolünü de oynadı. Mama Mia! 2008’de Broadway’de ve Fierro olarak bir turne rolü vardı. fenalık.


Goodrich, “Kalbimiz ailesiyle birlikte” diye ekledi.


Hiçbir hikayeyi kaçırmayın – abone olun PEOPLE’ın ücretsiz günlük bülteni İlgi çekici ünlü dedikodularından insanların ilgisini çeken ilgi çekici hikayelere kadar, insanların sunduğu en iyi şeylerden haberdar olmak için.

Peluso’nun ölüm haberinin ardından söz yazarı ve UM mezunu arkadaşı da dahil olmak üzere haraç yağdı. Justin PaulOkulun sosyal medyadan yaptığı tebrik paylaşımının yorum kısmına bir dizi dua emojisi bırakan.


Broadway yıldızı Daisy Oakley şöyle yazdı: “Onun nezaketinden ve profesyonelliğinden çok şey öğrendim 🤍 Onunla bu kadar yakın yürüyen herkese çok sevgi gönderiyorum.”


Yukarıda belirtilen ABD merkezli şovların yanı sıra, Peluso, Londra yapımlarında yer aldı. Gösteri Teknesi, Bayan SaigonVe beyazlı kadın Ve Ölüm tatil yaparher biri için Playbill.comyanı sıra bir İngiltere turu Komik kız. Prodüksiyonlarda da rol aldı. Batı Yakası Hikayesi Ve Sefiller, sırasıyla Tony ve Marius olarak.


buna göre Peluso’nun biyografisi Artists and Beyond web sitesinde, kısmen “öğrencilerin sanat kariyerinin doğasında var olan korkuların üstesinden gelmelerine yardımcı olmak” için terapötik danışmanlık alanında yüksek lisans derecesi peşinde koşuyor.


Zoe Duano ve Chris Peluso performans sergiliyor Ölüm tatil yapar 23 Ocak 2017’de Londra’da.

Alister Muir/Shutterstock


geçen Eylül, GoFundMe başlatıldı Peluso adına, “Chris’i son yıllarda performans göstermesini engelleyen zayıflatıcı paranoya ile istila eden” şizoafektif bozukluğun önceden teşhisi nedeniyle akıl sağlığı tedavisi için katkı talep etti.


Peluso, bağışlar duraklatılmadan önce 25.000 dolardan fazla toplanan GoFundMe’ye Kasım ayında yapılan bir güncellemede, tedaviyi tamamladığını ve “stabil ve iyi durumda olduğunu” yazdı.


“Tekrar bir işi tutabiliyorum ve hatta bazı seçmeleri kaydetmeye başladım” diye ekledi. “Terapiden geçmek ve doktorlarla çalışmak ömür boyu sürecek bir süreç olacak, ancak tedaviden önceki halimden çok daha iyiyim. Bu gerçekten hepinizden inanılmaz bir destek almak anlamına geliyor. Onsuz bu ilerlemenin hiçbiri mümkün olmazdı.” Sen.”


Sizin veya tanıdığınız birinin akıl sağlığı konusunda yardıma ihtiyacı varsa, sertifikalı bir kriz danışmanı tarafından sizinle iletişime geçilmesi için 741-741 numaralı Kriz Mesaj Hattına “STRENGTH” mesajı gönderin.

READ  Taylor Swift, '1989 (Taylor's Edition)'ı el yazısı ile sunuyor - Billboard