Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Brooklyn mağazasına 10 milyon dolar değerindeki piyango biletlerinin satışına ilişkin henüz bilgi gelmedi

Brooklyn mağazasına 10 milyon dolar değerindeki piyango biletlerinin satışına ilişkin henüz bilgi gelmedi

metro

Görünen o ki, 10 milyon dolarlık iki piyango biletini kazanan şanslı kişi Marksist değil: Yönetici The Post’a, servetinin tek kuruşunu her ikisini de satın aldığı Brooklyn benzin istasyonundaki çalışanlara dağıtmadığını söyledi.

Çok sayıda piyango kazanan Wayne Murray, her ikisini de kazandıktan sonra Flatbush’taki Avenue H’de bulunan H&A Gas & Convenience’ın çalışanlarına henüz bahşiş vermediğini söyledi, özellikle de bunu yapmadığı için hala küçük bir parça pasta hayal ettiğini itiraf eden yönetici Asim… Bunun için bir ödül alır. Devlet kazanan çizikleri satacak.

“Kazanan müşteri [is] Asım Cumartesi günü “Çok iyi bir adam” dedi. “Geri gelebilir… o yüzden iyimserim.”

Dahası, 63 yaşındaki Murray’in Salı günü New York’ta 200X loto oyununu oynarken ikinci 10 milyon dolarlık ödülü kazanmasından bu yana işler toparlanıyor.

Ağustos 2022’de Black Titanium oynayarak 10 milyon dolar kazandı.

Asım, “Mağaza meşhur oldu” dedi.

“Yeni yüzler gördüm; bazıları gelip soruyor [about the] Şanslı mağaza. Benzinlerini buradan alacaklarını söylüyorlar, bu da iş açısından iyi.

Piyango yetkililerine göre Murray, her iki galibiyette de vergiler hariç toplamda 6 milyon dolar kazandı. Her oyunun oynama maliyeti 30$’dır.

Flatbush’taki H Bulvarı’ndaki H&A Gas & Convenience, birçok piyango kazancının mekanı olmuştur. Robert Miller
Çok sayıda piyango kazanan Wayne Murray, kazanan biletlerini Flatbush’taki Avenue H’de bulunan H&A Gas & Convenience’tan satın aldı. Robert Miller

New York, Mega Millions veya Powerball biletlerinde kazanan ikramiyeler satan perakendecilere 10.000 $ ikramiye ödüyor, ancak diğer küçük piyango oyunları için kazanan ikramiyeler satan perakendecilere ödeme yapmıyor.

Yani H&A, Murray’in milyonlarının yalnızca bir kısmını kendi cebinden çıkarsa alabilecek.

Asım, Murray’i son piyango çekilişinden bu yana görmediğini söyledi ancak bunun nedeni, milyonerin Büyük Elma’da şık bir şekilde gezinmekle çok meşgul olması olabilir.

READ  Westfield Mall, SF Nordstrom'un kapatılmasını 'yaygın' suçla suçladı
İki büyük galibiyetten sonra işler toparlandı. Robert Miller
Brooklyn’li Wayne Murray, 2022’de kazandığı 10 milyon doları kutluyor. New York piyango

Murray, Cuma günü East Flatbush’taki mütevazı üç katlı evinden, en az 209.000 $ fiyat etiketine sahip yeni 2024 Range Rover SV ile çıkarken görüldü.

Cumartesi günü yorum yapması için kendisine ulaşılamadı, ancak iki gün önce büyük, kazançlı kazançlarına dikkat etmek istemediğinde ısrar etti.

Murray, Perşembe günü The Post’a “Bazılarımız muhafazakar olmayı sever” dedi.

Wayne Murray, bu hafta başında New York’taki 200X piyango oyununda 10 milyon dolarlık kazancını kutladı. New York piyango

H&A mağaza çalışanı Hassan Nabil, Murray’i mağazanın düzenli bir müşterisi olarak nitelendirdi ve geçen yılki galibiyetinden bu yana değişmediğini ekledi. Nabil, Murray’in piyango oynamaya devam ettiğine inandığını çünkü bundan keyif aldığını söyledi.

İşçi Perşembe günü gazeteye “O çok sıradan bir adam” dedi.

New York Piyangosu’na göre 200X kazı kazan oyununu kazanma şansı 3,64 milyonda 1, Black Titanium oyununu kazanma şansı ise 3,53 milyonda 1.

Piyango yetkilileri The Post tarafından sorulduğunda oranlarını açıklayamadı.


Daha fazla yükle…
https://nypost.com/2023/12/09/metro/brooklyn-store-yet-to-land-tip-for-sale-10-m-lottery-tickets/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site %20 düğmeler

Paylaşım URL’sini kopyalayın