Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bruce Willis son Türk eserini ve Caicos gayrimenkulünü 6 milyon dolara sattı

Bruce Willis son Türk eserini ve Caicos gayrimenkulünü 6 milyon dolara sattı

Bruce Willis 2000’den beri Turks ve Caicos’ta mülk sahibi, ancak son zamanlarda bölgeyi resmen terk etti – aktör ve eşi, model ve aktör Emma Heming, tropikal cennetteki son gayrimenkullerini sattı. Çift, 6,9 milyon dolarlık talep edilen fiyattan 1 milyon dolar daha düşük olan Parrot Kay Adası’nda 6 milyon dolarlık arazi satın aldı.

Teknik olarak COMO Parrot Kay Resort’un bir parçası olan ada, birçok aktiviteye ev sahipliği yapmaktadır. Pek çok olanak arasında bir tenis kortu, kütüphane, pist, iki havuz (biri yalnızca yetişkinler için) ve hindistancevizi ve muz ağaçları bulunmaktadır. Daireler dinlenmek istiyorsa, pavyonda düzenlenen günlük takdir yoga derslerinin yanı sıra tesiste masaj ve yüz bakımı da mevcuttur. O yerin özel bahçeleri ünlüler arasında popüler gibi görünüyor – adım New York Postası, Donna Karan ve Keith Richards’ın Kili Gai’de kendi yerleri var.

Yakın zamanda Willis tarafından satıldı.

Fotoğraf: Gary James / Turks & Caicos Sotheby’s International Reality

AD PRO’yu bulun

Yazarları tarafından size sunulan tasarım profesyonelleri için nihai kaynak Mimari Sindirim

Ok

NS Switch Cross’ta gece yarısı Oyuncu ve Kokobaba’nın kurucusu, 2019 yılında adada büyük bir mülkü 27 milyon dolara sattı. “Son 20 yılda adada çok güzel anılar yarattık” dediler. Mimari Sindirim Satışın ardından yapılan ortak açıklamada, En pahalı ikinci ev satışı O zaman topraklarında. “Orada aşık olduk ve evlendik, mağarada iki bebek ayımız oldu ve sahilimizde yeminlerimizi yeniledik.” Turks ve Caicos’taki arazinin son kısmı için liste, Sotheby’s’den Nina Sigentler ve Joe Sahm tarafından tutuldu.

READ  Yeni hindi deniz ürünleri logosu karışık tepkileri tetikliyor