Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Grand Durk Cruise Center, 25 milyon dolarlık yükseltme aldı

Turks ve Caicos Premier c. Washington Mystic bugün Carnival Corporation ile bir anlaşma imzaladı. & PLC, büyük gemileri ve kabul tesislerini iyileştirmek için alanın genişletilmesini içeren yatırımla öne çıktı.

Anlaşma, hükümetin, Misick’in Şubat ayında göreve başlamasıyla başlayan ve geminin Grand Durk’a varmasından yaklaşık bir yıl sonra başlayan müzakereleri hızlandırma çabalarını takip ediyor.

Gemilerin kaybı ciddi şekilde etkilendi

Turks ve Caicos üzerinde büyük bir olumsuz ekonomik etkisi oldu. Taksiler ve diğer kara taşımacılığı operatörleri, plaj seyahat sağlayıcıları, yiyecek ve içecek mağazaları, el sanatları ve hediyelik eşya dükkanları, kuyumcu ve diğer işletmeler ciddi şekilde etkilendi.

Liman Mart 2020’de kapandığında, yolcu gemilerinde 1.450’den fazla kişi çalıştı ve yılda 26.8 milyon dolardan fazla kazandı. Sektör, doğrudan kruvaziyer seyahat maliyetlerinin 86,5 milyon doları aşması beklenen ve tahmini yolcu ve mürettebat varışlarının yıllık 1,2 metreyi aşması beklenen bir büyüme yörüngesindeydi.

Gezi yeniden başladığında hükümet, gezginler için istisnai bir genel deneyim sağlamak ve ziyaretçilerin ve sakinlerin güvenliğini ve güvenliğini sağlamak için toplulukla birlikte çalışmaya odaklanacağını söyledi.

Karnaval için en popüler mekanlardan biri

Arnold Donald, “Genel yeniden başlatma çabalarımızın bir parçası olarak, bu yılın sonlarında Turks ve Caicos’a geri dönmekten çok memnunuz ve konuklarımızı Grand Turkey’deki evimizin güzelliği ve harikasıyla yeniden canlandırabildik” dedi. , Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO, Carnival Corp & PLC. Turks ve Caicos adaları ile uzun süredir devam eden ortaklığımız için minnettar olmaya devam ediyor ve Grand Dirk Cruise Center’ın genişletilmesinde birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Turks ve Caicos halkı ve yaşadıkları topluluklar üzerindeki etkisi. ‘

Misiç ise, “Türkler ve Caicos Adaları’nın ekonomik büyümesini teşvik eden, ülke genelinde bireysel işçiler için fırsatlar yaratan, girişimcilerin daha fazla kazanmasını ve daha yüksek başarı elde etmesini sağlayan ortaklarla uzun vadeli stratejik ittifaklar ve ortak girişimler için sabırsızlanıyoruz” dedi. yaşam standartları ve refah ve işletmeler. ‘

READ  Bila istisna Türk