Haziran 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos’tan Libra’ya, 11 yeni Karayip villasını deneyin

Bu, Karayipler’deki en büyük tatillerden biridir: özel bir lüks villa.

Lüks, özgürlük ve dinginlik seviyeleri vardır.

Sadece orada kalmadığınız bir adayı deneyimlemenin zengin ve benzersiz bir yolu – orada yaşarsınız.

Şu anda Karayipler’in lider villa sağlayıcısı olan Wimco, Karayipler’de St. Barth’tan Turks ve Caicos’tan Thulam’a kadar en yeni inşa edilmiş villaların bir listesini yayınladı.

Her yıl, Wimco Karayipler’de yeni inşa edilmiş özel villalara bakar veya yeni inşa eder.

Wimco Başkanı Styles Bennett, “Küresel salgına rağmen, Karayipler’de lüks kiralık yazlıklara yüksek talep var” diyor. “Önümüzdeki sezon son yıllara göre daha hızlı rezervasyon yapıyor. Örneğin Turks ve Caicos’ta temsil ettiğimiz özel villalar konaklama için %81 ve festival için %85. St. Barth’ta Şükran Günü %90 ve festival için. %75 Bahar tatilinde ve Mart ortasında özel villalar da mevcuttur.Rezervasyonlar şimdiden son yılların hızının üzerinde.Karayip’te özel villalarda tatil yapmayı planlayan gezginlerin aramaya doğru başlaması akıllıca olacaktır. şimdi bu gelecek sezon.

Wimco ayrıca yaklaşmakta olan bir özel villa ortağıdır Karayip Rum Ödülleri Barth’da. Etkinlik için villanızı seçmek için buraya bakın.

Ayrıca aşağıdaki Karayipler’deki en yeni villaların listesine göz atın.

Villa Blue Vista, Turks ve Caicos Adaları

Bu dört yatak odası, dört banyo, Stunner Providence’ın aranan kaplumbağa kuyruğu bölgesinde yer almaktadır. Suyun kenarında yer alan modern ev, tamamen denize açılan bir cam duvarla sabitlenmiştir.

READ  MS Dhoni'nin Genç Türkleri T20 Kriket Dünya Şampiyonu oldu