Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bruce Willis’in eski mülkü Durks & Caicos listesinde 37.5 milyon dolar

Karayip adası Turks & Caicos’ta özel bir ada olan Parrot Cay, lüks gayrimenkulleri, beş yıldızlı tatil köyleri ve birinci sınıf müşterileri ile tanınır. Aktör Bruce Willis’in bir zamanlar bu 37.5 milyon dolarlık mülke sahip olmasına şaşmamalı. KonutBu son zamanlarda piyasaya çıktı.

Toplam 12 yatak odası ve 14 banyolu, ahşaptan yapılmış üç ev ile sahildeki bu mülk, bir aileden çok özel bir tatil köyü gibi. Toplam 18.000 m2 kapalı alana ve 18.000 m2 açık alana sahiptir. Evlerden altı yatak odalı ana ev sitenin merkezinde, diğer iki villa ise birkaç yatak odalı.

Willis 2000 yılında siteyi satın aldı ve evi inşa etti. Burası, şimdiki eşi Emma Heming-Willis ile 2009’da evlendikleri yer. 2019’da çift, evi Goosehead Insurance’ın kurucu ortakları Mark ve Robin Jones’a 27 milyon dolara (istenen fiyattan 6 milyon dolar daha az) sattı. Yapmak WSJ. Jones, 16 torunları için bir punkhouse ve oyun odası içeren bir çocuk tesisi geliştirdi. dedi Mark Jones WSJ Aile zamanlarının çoğunu Whitefish, Montana’daki büyük tatil kampüsünde geçirdiği için satıyorlar.

Nina Seigenteler, “Willis ailesinin ve şimdiki sahiplerinin Barrett Kay’in ve plajlarının güzel ve eşsiz doğasından ve plajlarından büyük ölçüde etkilendiklerini ve eyaletlere büyük uluslararası havaalanlarımızdan kolayca erişilebildiğini söylemek doğru olur” diyor. , Turks & Caicos Sotheby’s International Realty ile ortak listeleme acentesi.

Dört havuz vardır (her villada bir tane vardır), böylece günden güne seçim yapabilirsiniz. Her villa tam bir mahremiyet sunar, ancak ana eve kolayca erişilebilir ve aile ve arkadaşlar için bir buluşma yeri olarak kabul edilebilir. Potansiyel alıcı genişlemek isterse, bir çardak veya başka bir evin tam olarak genişletilmesine izin veren hem kuzey hem de güney sahil cepheleri vardır.

Turks & ile bağlantılı bir konut listeleme acentesi olan Joe Jam, “Söylemeye gerek yok, Türklerin mülk ve eşsiz ve muhteşem sahil evleri ve sitelerine olan talebin, artan talep ve değerle birlikte elde edilmesi giderek zorlaşıyor” diyor. Caicos Sotheby’nin Uluslararası Gerçekliği. “Dosya özellikleri konusunda çok darız ve The Residence, Cup Spectrum sınıfında da mükemmel olacak.”

Aslen 2004 yılında inşa edilen ev, 2020 yılında tamamen yeniden şekillendirilmiş ve ana evin tüm terasını çocukların hayallerindeki bir alana dönüştürmüştür. Main House’un zemin katı, aile ve arkadaşlar için özel bir film odasında film gecelerinin veya aile tarzı büyük akşam yemeklerinin keyfini çıkarmak için mükemmel bir yerdir.

7.4 dönümlük site, 1.100 fit beyaz kumlu plajla yüzebilen turkuaz mavisi su ile 1.100 fit anakara plajına sahiptir. Gün batımına bakan koyda yer alır, bu nedenle parlak turuncu gün batımı manzarasını kaçırmazsınız. Evin yanı sıra yemyeşil oyun alanında yemyeşil çimenler, plaj gölgeli bir yoga pavyonu ve bir korsan gemisi ile bir çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Plaj voleybolu alanı ve ateş çukuru bulunmaktadır. Tesis tropikal hindistan cevizi, muz ve papaya ağaçları ile çevrilidir.

Ev, beş yıldızlı bir tatil köyü tarafından yönetilmektedir. COMO Papağan Q. Ve özel personel var. Potansiyel alıcı, restoranlar, spa, havuzlar ve daha fazlası dahil olmak üzere tesisin tüm lüks olanaklarına erişebilecek.

READ  Türkler artan enflasyon nedeniyle daha fazla zorlukla karşı karşıya