Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

BTS, Busan World Expo 2030 Konseri Öncesinde Düşüncelerini Paylaştı

BTS, Busan World Expo 2030 Konseri Öncesinde Düşüncelerini Paylaştı

Merakla beklenen 2030 Dünya Fuarı Busan Kore’nin Önünde konserve üyeler BTS Düşüncelerini paylaşmak ve hayranların neler bekleyebileceğini açıklamak biraz zaman aldı!

Lider RM, “Bu özel bir seferlik konsere hazırlanmak için çok çalıştık” dedi. “Uzun zaman sonra ilk kez söyleyeceğimiz eğlenceli şovlar ve şarkılar olacak. [our fans] Mutlu bir şekilde şarkı söyleyecek ve bizimle birlikte zıplayacak.”

Jin, “Uzun zamandır ilk konserimiz olduğu için kalbim yanıyor. Herkesin bildiği şarkılar hazırladık, umarım onları izlerken keyif alırsınız. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız.”

Suga, “Uzun zamandır ilk kez Kore’de seyircinin bu kadar yüksek sesle tezahürat yapabileceği bir konser verdiğimiz için, gerçekten sabırsızlıkla bekliyorum. Senin hakkında bir şeyler duyma fikri beni heyecanlandırıyor. sağlık.”

“Festival tarzında canlı bir konser olduğu için umarım herkes gösteriyi bırakır ve gösteriyi beğenir” diye ekledi.

J-Hope konserden önce biraz baskı hissettiğini kabul etti ve “Bu, hazırlamak için çok çalıştığımız bir parti. İyi bir iş çıkarmak zorunda olduğumuz için biraz gerginlik ve baskı hissederken, tüm enerjimi göstermeyi planlıyorum. ‘Gidip bir sürü insanla eğlenelim’ zihniyetine sahip olun, şovdan keyif aldıysanız minnettar olun.”

“Bu törenin ana amacı yedi üyenin enerjisini tamamen aktarmak ve biz çok çeşitli şeyler hazırladık, bu yüzden lütfen dört gözle bekleyin.”

Jimin, “Heyecanlıyım ve aynı zamanda gerginim, ancak hazırlanmak için çok çalıştığımız için, sizi mümkün olan en kısa sürede partiyle tanıştırmak istiyorum. biz.”

Bu arada V, konseri çevrimiçi olarak izleyecek olan birçok hayrana seslenerek, “Dünyanın her yerinden bizimle izleyecek izleyiciler için harika bir konser yapmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.” dedi.

Son olarak Jungkook, “Uzun zamandır ilk konserimiz olduğu için gergin ve heyecanlıyım. Pişman olmadan bir konser vermek istiyorum ve umarım konseri izleyen herkes ondan pozitif enerji alabilir. Yeni konserler olacak. performanslar da, böylece gösteriyi dört gözle bekleyebilirsiniz.” güvenle.

READ  Thomas Markle, sağlığa odaklanan 'Harry ve Meghan'ı izlemiyor

BTS’in World Expo 2030 Busan Korea konseri 15 Ekim’de KST göre 18:00’de yapılacak.

kaynak (1)


Bu makale size ne hissettiriyor?