Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Bu adamla ilişkilendirilmek istemiyorum.”

“Bu adamla ilişkilendirilmek istemiyorum.”

müzik

Ozzy Osbourne, Kanye West'in çılgın treniyle hiçbir şey yapmak istemiyor.

75 yaşındaki rock efsanesi Cuma günü 46 yaşındaki West'e saldırdı X'te West ve Ty Dolla $ign'ın yakında çıkacak olan “Vultures” albümündeki bir şarkıya Black Sabbath'ın “War Pigs” şarkısından bir örnek eklemek.

@Kanye Batı Osbourne, “Amerikan Festivali'nden 'WAR PIG'in 1983'teki canlı yorumunu vokalsiz olarak örneklemek için izin istedi ve izin, Yahudi karşıtı olduğu ve birçok kişide tarifsiz gönül yarasına neden olduğu için reddedildi” diye yazdı.

“Dün geceki albüm dinleme partisinde yine de bu örneği kullandı. O adamla ilişkilendirilmek istemiyorum!”

Post, yorum almak için Osbourne ve West'in temsilcileriyle temasa geçti.

Dikkate değer – Ozzy ve eşi Sharon West ve eşi Bianca Sensori Cadılar Bayramı için giyiniyor geçen yıl.

Kanye West'in “Vultures” şarkısı, “Yahudi karşıtı” olduğunu iddia ettiği tartışmalı bir sözün ardından Perşembe günü yayından kaldırıldı. @CelebCandidly / SplashNews.com
Ozzy ve Sharon Osbourne, Cadılar Bayramı 2023 için Kanye West ve Bianca Sensori gibi giyindiler. Sharonusborn/Instagram

“Cadılar Bayramınız Kutlu Olsun 🤘” Sharon üzerinde yazılı Çiftin kostümlü Instagram fotoğrafı.

Karanlıklar Prensi'nin şikayeti, artık Ye olarak bilinen West'in Perşembe günü Chicago United Center'da “The Eagles” için canlı bir dinleme partisine ev sahipliği yapmasının ardından geldi.

Etkinliği yayınlayan yayın hizmeti Veeps, Ye'nin şunları söylediği bir şarkı sözünden sonra yayını hızla kapatmış gibi göründü: “Ve ben hala deliyim, bipolarım, Yahudi karşıtlığım. Ve ben hala kralım.”

“Vultures”ın başlık şarkısı aynı zamanda şu iğrenç sözü de içeriyordu: “Nasıl Yahudi karşıtıyım? Ben sadece… Yahudi bir fahişeyle seks yapıyordum.”

Osbourne'un Black Sabbath ile performans sergilediği fotoğraf. Kırmızı eğrelti otları

Bu Batı'nın Black Sabbath'ı ilk denemesi değil. Grubun klasiği “Iron Man”i, Grammy ödüllü “My Beautiful Dark Twisted Fantasy” albümünde yer alan 2010 şarkısı “Hell of a Life”a ekledi.

Geçen ay, Ozzy, T-Pain'e saygı duruşunda bulundu X'te, hevesli bir otomatik oynatma kullanıcısı “War Pigs”in viral bir canlı yorumunu gerçekleştirdikten sonra.

READ  Barbara Mandrell 50. Yıldönümü için Aubrey'e geri döndü

Osbourne bir alıntı tweetinde “Bu şimdiye kadarki en iyi War Pigs coverı” dedi.

Şöyle ekledi: “Neden beni aramadınız?”

Daha fazla yükle…
https://nypost.com/2024/02/09/entertainment/ozzy-osbourne-slams-kanye-west-for-war-pigs-sample-on-vultures-i-want-no-association-with-this- man/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Paylaşım URL'sini kopyalayın