Mart 21, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bulls guardı Lonzo Ball (diz) sezonun geri kalanında yok

Jamal CollierESPNokumak için 3 dakika

Lonzo Ball için 2021-22 sezonunun en iyileri

Lonzo Ball’un bu sezonun geri kalanında yok olacağı haberlerinin ışığında 2021-22 NBA sezonundaki en iyi oyunlarına bir göz atın.

şikago – Chicago Bulls Korumak Lonzo Topu Takım Salı sabahı yaptığı açıklamada, 2022-23 sezonunun geri kalanını kaçıracağını, çünkü Ball’un sezon öncesi artroskopik diz ameliyatına rağmen basketbol faaliyetleri sırasında hala rahatsız olduğunu duyurdu.

Bu sezon bir maçta yer almadı ve 14 Ocak 2022’den beri oynamadı. O zamandan beri sol dizinden iki ameliyat geçirdi – 2022 Ocak ayının sonlarında ve yine Eylül ayında eğitim kampının başlangıcında – ancak bazılarına rağmen Son aylarda, hala acı çekmeden koşamaması, koşamaması veya zıplayamaması dışında küçük gelişmeler.

Balls Başkan Yardımcısı Arturas Karnisovas bir takım açıklamasında, “Geçtiğimiz aylarda güç ve işlevde önemli artışlar elde etmesine rağmen, Ball basketbolla ilgili üst düzey etkinliklere katılırken performans rahatsızlığı yaşamaya devam ediyor” dedi. “Oyuna geri dönmek için gerekli kondisyon seviyesini elde etmek için gereken süre ve NBA sezonunun mevcut aşaması göz önüne alındığında, Ball bu sezon geri dönmeyecek. Ball, rahatsızlığını gidermeye ve tam bir dönüş yapmaya odaklanmaya devam edecek. 2023-24 sezonu.”

Ball’un kapatılacağı haberi, 25 yaşındaki Ball’un tüm sezon boyunca kendini rahatsız hissetmeden basketbol hareketini hızlandıramadığı göz önüne alındığında beklenebilirdi. Chicago ile dört yıllık 80 milyon dolarlık sözleşmesinin ikinci yılı olan 2022-23 sezonunun tamamını kaçırdı.

Bulls ile ilk sezonunda 35 maçta forma giyen Ball, 13.0 sayı, 5.1 asist ve 5.4 ribaund ortalamaları yakaladı ve 3’ün %42’sini vurdu. iniş. 2021-22’den itibaren 27-13’e.

Ancak Bulls, yokluğunda nokta kontrolü üretimini tekrarlayamadı ve Ball’un son maçından bu yana normal sezonda 45-56’ya gitti. Altı maçlık All-Star arasına 26-33’lük skorla giren Chicago, Doğu Konferansı’nda 11. sırada yer aldı.

Ball’un resmi olarak kenara çekilmesiyle Bulls, oyun kurucu takviyesi yapıyor, Patrick Beverley için bir anlaşmayı sonuçlandırıyor ve pozisyonu bırakması bekleniyor. Tony Bradley Listede yer açmak için kaynaklar ESPN’den Adrian Wojnarowski’ye söyledi. Takım, Beverley’nin soyunma odasında bir kıvılcım oluşturabileceğini ve takım sezon sonrasını zorlarken topun yokluğuna yardımcı olmak için oyun kurucuya biraz üretim ekleyebileceğini umuyor.

Beverly Salı sabahı podcast’inde “Boğalar son iki yıldır arkamda kaldı” dedi. “Şu anda boğalarla bir playoff vuruşu yapıp onları biraz gaza getirebileceğimi düşündüm. Doğu biraz zayıf mı hissediyor? Doğu’dan birine saygısızlık etmek için hayır ama birçok insan Batı’ya gitti. Bu yüzden ben de öyleyim. heyecanlıyım, heyecanlıyım.”

READ  Lewis Hamilton ve F1, 2021 Britanya Grand Prix'sinden sonraki röportajda Nelson Piquet'in ırkçı hakaretini kınadı