Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

David Carr: Derek Carr’ın serbest kalması ‘uzun bir süreç’ olacak

David Carr: Derek Carr’ın serbest kalması ‘uzun bir süreç’ olacak

Oyun kurucu Derek Carr, bir haftalığına serbest kaldı. Kısıtlanmamış serbest acente piyasası üç haftadan kısa bir süre içinde açılır.

Zaman, dedikleri gibi, boşa harcanır.

Carr’ın kardeşi David, Pazartesi günü NFL Network’te Derek’in yine de acele etmeyi planladığını söyledi.

uzun bir süreç olacakNFL.com aracılığıyla David Carr dedi. “Durum tespiti yapmak ve en iyi nereye gittiğine dair bir fikir edinmek için mümkün olduğunca çok yer görmek istiyor.”

Sorun değil, ancak pazarın geri kalanındaki avantajlı başlangıcı, özellikle yalnızca bir hafta sonra Ortak İzcilik (a/k/a Kurcalama Merkezi) ile hızla buharlaşacak. İşte o zaman takımlar ve yaklaşan serbest oyuncular ciddi bir şekilde türkiyeyi konuşmaya başlar.

Carr’ın sorunu, ilgili ekiplerin acente veya serbest ticaret yoluyla başka seçenekler olacağını zaten bilmeleridir. Bu seçenekler pratikte zaten mevcuttur. (Aslında, manipülasyon çoktan başladı.)

Ve bunun için ve aynı nedenle Carr acele etmiyor, diğer takımlar da acele etmiyor. Daha önce hiç görülmemiş bir sandalye oyunu serbest bırakılmak üzereyken, müziğin biraz erken başlamış olması Carr için pek önemli değil.

Carr dahil her oyun kurucu için zorluk, doğru zamanda doğru ticareti yapmak olacaktır. Oyun kurucu arayan takımlar Plan B vs.’ye geçecek. Bütçedeki toplam para da hızla buharlaşacak.

READ  Justin Fields, Steelers'la anlaşmaya varmadan önce takasları engelledi