Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bunlar yaklaşan Sonos Ace kablosuz kulaklıkları

Bunlar yaklaşan Sonos Ace kablosuz kulaklıkları

Sonos’un ilk kablosuz kulaklık çiftinde çok şey var; CEO Patrick Spence, Sonos’un hoparlörlerine yönelik yoğun taleple karşılaşmasının ardından yeni ürün kategorisinin şirketi için büyük bir gelir kaynağı olacağına olan güvenini dile getirdi. Kulaklıkların önümüzdeki ay piyasaya sürülmesi bekleniyor, ancak bugün cihazların tasarımına ilk kez bakıyoruz ve artık onlara ne isim verileceğini biliyoruz.

Sonos Ace kulaklıklarına bakıyorsunuz. Bu fotoğraflar yetkili Sonos parça satıcısı Schuurman tarafından zamanından önce yayınlandı. Ana görselde her iki kulak kapağında da çok sayıda düğme, bir çeşit geçiş anahtarı ve fiyatı 450 dolar civarında olması beklenen kulaklıklar için uygun görünen birinci sınıf bir tasarım ortaya çıkıyor. Schuurman web sitesinde 403,58 Euro’luk bir fiyat listeleniyor, bu da 430 ABD Dolarının biraz üzerinde, dolayısıyla söylentilerin maliyeti tam da paranın üzerinde görünüyor.

Kulaklıklar bir kulaklık kablosu ve bir USB-C kablosuyla birlikte gelecektir. Peki çantanın altındaki o küçük siyah şey nedir? Hmm…
Fotoğraf: “Shurman”

Asın adı Bu sayfada görünür. Daha fazla doğrulama için, Sonos alt Henüz duyurulmamış ürünün ön siparişi hakkında arama çubuğunda bir mesaj görüntüleyen şirketin web sitesinde bundan erken bahsedildiği ortaya çıktı. (Güzel yakalama, Rogueoner29.) Daha fazla kanıt mı istiyorsunuz? URL’si sonosace.com Şu anda Sonos ana sayfasına yönlendiriyor. Ve Bloomberg Rapor edildi Ürün açıklamasında görünen “Duke” kulaklığın kod adıdır. Kısacası bu fotoğrafların gerçek olduğundan şüphe etmek için çok az neden var.

Görünüşe göre kulaklık yastıkları değiştirilebilir ve bu her zaman güzel bir şey.
Fotoğraf: “Shurman”

Sonos Ace kulaklıkları, şirketin tüm evdeki ses sistemiyle sıkı bir entegrasyon sağlayacak; Örneğin Sonos hoparlörlerinin sahipleri TV sesini kulaklık aracılığıyla dinleyebilecek. Bu ekosistemden yararlanmak önemli bir fark yaratacak ancak hala büyük sorular var. Genel ses kalitesi ve aktif gürültü engelleme gibi özellikler söz konusu olduğunda Sonos gerçekten Apple, Sony, Sennheiser ve diğer üst düzey kulaklık üreticilerinin üstesinden gelebilir mi?

READ  Bu varsayılan ayarlar nasıl değiştirilir ve teknolojinizden nasıl daha mutlu olursunuz?

Roam 2’nin tasarımı büyük ölçüde değişmemiş görünüyor.
Fotoğraf: “Shurman”

Schuurman’ın web sitesinde ayrıca şirketin önümüzdeki aylarda piyasaya süreceği söylenen bir başka yeni ürün olan Sonos Roam 2 de listeleniyor. Orijinal Roam, Sonos’un her yere götürülebilen ilk gerçek taşınabilir hoparlörüydü ancak bazı tüketiciler, 2021’de piyasaya sürülmesinden bu yana uzun süreli kullanımdan kaynaklanan pil sorunlarından şikayetçi oldu. Roam 2’nin tasarımından bu yana bu fotoğraftan çıkarılacak pek bir şey yok. aynıdır Esas olarak birinci nesil hoparlörler için.