Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Rogue benzeri hit Hades Part 2, “çok olumlu” incelemelerle Erken Erişime giriyor.

Rogue benzeri hit Hades Part 2, “çok olumlu” incelemelerle Erken Erişime giriyor.

2022 Oyun Ödülleri’nde yapılan sürpriz duyurunun ardından Hades’in devamı nihayet Erken Erişime girdi.

Şu anda yalnızca PC’de mevcut olmasına rağmen, Supergiant’ın birçok hayranına gelecekte bir noktada bir konsol duyurusu yapılacağına dair orijinal roguelike umut veriyor.

Geliştirici üzerinde Resmi internet sitesiErken Erişimin “en azından 2024’ün sonuna kadar” çalışmasının beklendiğinden ve bunu takip edecek bir konsol platformu sürümünden bahsedildi:

“Tamamlanması için belirli bir çıkış tarihimiz yok Hades II Sürüm 1.0 ve en azından 2024 sonuna kadar Erken Erişimde olmayı bekliyoruz. Hades II “Sonunda PC, Mac ve konsollar için mevcut olacak (ancak platformlar henüz onaylanamıyor).”

Hades II şu ana kadar PC’de harika bir başlangıç ​​yaptı ve Steam kullanıcıları oyuna “çok olumlu” değerlendirmelerde bulundu. Eleştirmenler ayrıca başlığa övgüde bulundu.

Hades II’yi oynamak için mevcut oyun hakkında “önceden bilgi” gerekmiyor, ancak orijinal oyunla “birçok bağlantı” var gibi görünüyor. İşte devam filminin arka planı:

“Yeraltı Dünyasının ölümsüz Prensesi Melino olarak, her aksilik ve başarının sürekli olarak ortaya çıktığı sürükleyici bir hikayede, Olympus’un tüm gücü arkanızdayken Titan’ın güçlerini yenerek daha büyük ve daha derin bir efsanevi dünyayı keşfedeceksiniz. Siz sürekli değişen Yeraltı Dünyasının derinliklerine indikçe yerler, zorluklar, yükseltme sistemleri ve sürprizler sizi bekliyor.

“Orijinal oyundaki kardeşi Zagreus gibi Melinoe de bizim icat ettiğimiz bir karakter değil ve Hades’le bağlantılı olduğuna inanılan kadim bir yeraltı tanrısına dayanıyor. Onun hikayesini ve ailesiyle olan bağlantısını keşfetme isteği uyandırmaya ve bunu yaparken de dünyaya bakış açımızı genişletmeye yetecek kadar.”

Yine Hades II için henüz resmi bir konsol duyurusu yok ancak umarız bu, çok uzak olmadığı anlamına gelir.

READ  Yeni nesil Nvidia RTX 4000 GPU'nun önümüzdeki birkaç ay içinde geleceği söyleniyor

Orijinal Hades’i oynamadıysanız eShop’tan satın alabilirsiniz. Nintendo Life hakkındaki incelememizde ona harika bir puan verdik ve onu “tüm Switch sahipleri için mutlaka sahip olunması gereken bir şey” olarak adlandırdık.