Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Calon Barnes, NFL Scout tarihinin en hızlı ikinci 40 yarda koşusunu yapıyor; Tariq Wolin şimdiye kadarki en hızlı zamanda dördüncü kez berabere kaldı

Calon Barnes, NFL Scout tarihinin en hızlı ikinci 40 yarda koşusunu yapıyor;  Tariq Wolin şimdiye kadarki en hızlı zamanda dördüncü kez berabere kaldı

INDIANAPOLIS – NFL Boy Scouts’ta hızın büyük hikaye olduğu bir haftada, iki defansif linebacker Pazar günü davaya bir ünlem işareti koydu.

Arka Baylor Köşesi Calon Barnes Texas San Antonio Korner Tarık Wolin Grup tarihindeki en hızlı 40 yarda koşu sürelerinden ikisini koştu. Barnes’ın 4.23’lük resmi süresi, defansif bir geri için şimdiye kadarki en hızlıydı ve şu anda John Ross’un 2017’deki 4.22 alıcısı için ikinci en hızlı zamanı.

Bears formasıyla 41 maçta forma giyen Barnes, Pazar günü koşan ikinci oyuncu oldu ve denemesinde bitişi geçtiğinde tribünlerde taraftarlar arasında heyecan yarattı.

Wolin 4.26’lık bir hakem oldu ve Barnes gibi ikinci denemesinde en iyi 40’ını yaptı. Wolin’in yarışı, en azından bazı yöneticiler için, etkinlik tarihinin yalnızca dördüncü en hızlı 40 yarda koşusunu yapmakla kalmayıp, aynı zamanda herhangi bir draftın en büyük temel taşlarından biri olarak yaptığı düşünülürse, biraz daha şenlikli olacak. 6 fit 4 derece ve 205 pound.

2019 sezonunun son maçını Buck’s Corner pozisyonunda oynayana kadar geniş bir alıcı olan Wolin, 79 inçlik bir savunma koluna sahip.

Cumartesi günü, katılımın en hızlı oyuncularından biri olması beklendiği için ne koşabileceği sorulduğunda, “İyi olacak, güzel ama hepiniz bunu görmek zorunda kalacaksınız. Ama ben öyle hissediyorum” dedi. iyi olacak.”

Uzun boylu oyuncular, daha önce biçerdöverdeki defansif defans oyuncuları arasında her zaman başarılı olamamışken nasıl bu kadar hızlı olabileceği sorulduğunda Wolin, “Büyümeye devam ettim ve hızlanmaya devam ettim.”

Sekiz geniş alıcının 40 ve 12 hücum hattında 5,0 saniyeden kısa sürede 4,4 saniyenin altında tutulduğu ortak sahada yoğun bir hafta sona erdi.

Cincinnati Cornback ise not edilmelidir. Ahmed “Sos” Gardner Zaten yüksek olan stokunu desteklemek için fazla bir şeye ihtiyacı yoktu, muhtemelen hala ortaya çıkmak için en iyi günü koydu. 6 fit 2 ve 190 poundda Garner, 40 yarda çizgisinde resmi bir 4,41 koştu ve pozisyon matkabını hassas ve kolay bir şekilde kullandı.

READ  Elite 11 çıkarımları: Dylan Raiola, Julian Sayın, Air Noland ve daha fazlası hakkında Bruce Feldman

Gardner, gruba ESPN Oyuncu Sıralamasında 5 numaralı oyuncu ve toplamda en yüksek geri kalan oyuncu olarak girdi.

İzciler arasında ani zamanların sağlığı hakkında bazı özel homurdanmalar oldu. Ancak takımlar, topladıktan sonra her zaman yaptıkları şeyi yapacaklar: resmi sürelerle sahadaki sürelerini ve sezon boyunca ve sezon sonrası All-Star maçlarında topladıkları GPS verilerini karşılaştırın.

Güvenlik oyuncuları ve özel ekipler – yönetim kurulunda kabul edilen en yüksek güvenlik standartları, Notre Dame dahil Kyle Hamilton – Saha çalışmasının dördüncü ve son günü olan Pazar günü de toplantıda çalıştı.