Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kardinallerin Notları: Gorman, Wayne, Walker

Kardinallerin Notları: Gorman, Wayne, Walker

Devam eden kapatmanın bir parçası olarak, MLB çalışanlarının yasaklı oyunculardan hiçbirini medya ile tartışmasına izin verilmiyor. Ancak bu, 40 kişilik listede olmayan oyuncuları içermiyor ve ön büro üyelerini henüz listede yer almayan olasılıkları tartışmak için özgür bırakıyor. Bu nedenle, Kardinaller Beyzbol Operasyonları Başkanı John Mozeliak, MLB.com’dan John Denton’a konuyla ilgili bazı yorumlarda bulundu. Nolan GormanVe Massin Win Ve Ürdün Yürüteç. (Twitter bağlantıları 1Ve 2 Ve 3.)

Gorman hakkında Mozlyak, “Çok etkileyici. Gelişimi ve birden fazla pozisyonda oynayarak büyümesi ve kendisi için daha fazla değer yaratması olumlu bir şey. Hücum açısından bakıldığında, neler yapabileceğini görmek için hepimiz heyecanlıyız.” Gorman, 2021’de Double-A ve Triple-A arasında 119 maç oynayarak, toplamda 279/.333/.481, WRC+115 rekor kırarak tahtada mükemmel bir yıl geçirdi. 60 oran Oyun içi Baseball America, FanGraphs ve MLB Pipeline. Mozeliak’ın belirttiği gibi Gorman, geçen yıl güncel çeşitliliğini de genişletti. 2021’den önce Cardinals sisteminde yalnızca üçüncü bazda oynamıştı, ancak geçen yıl sıcak köşede 32 maça kıyasla 77 ikinci baz maçı oynadı. Tabii ki, kulübün şimdiden mükemmel bir üçüncü kaptanı var. Nolan Arenado2027 yılına kadar sözleşmesi olan . Geçen yıl çekilmeyi reddettiYapması pek olası görünmüyor.) Ancak, ikinci üssün doldurulduğu görülüyor. tommy bağımlılığı Yine de bu yıl, Gorman resmin içine girebilirse süper bir yardımcı rolüyle karşılaşabilir.

Winn’e gelince, Mozeliak Denton’a gencin bu baharda sadece Shortstop oynamaya odaklanacağını söyledi. Cardinals, Wayne’i 2020’de iki yönlü bir oyuncu olarak seçti ve geçen yıl ticaretinin her iki tarafını da artırdı. Ancak, tepede sadece bir gol attı ve bir vuruş attı. Oyununun diğer kısmına gelince, A Topu ve Yüksek-A arasında 438 maça çıktı ve .242/.324/.356 gol attı. Gelecekte kom’a dönmesi her zaman mümkün olsa da, terfi beklentileri şimdilik azalıyor gibi görünüyor.

READ  Tiger Woods, British Open'da Leaf Golf'ten Greg Norman'ı kınadı

Jordan Walker’ın gelecekteki işleri sorulduğunda Mozliak, “Bazı yerlerde iş bulacak ama iyi bir sporcu ve bunun bizim için bir panik anı olduğunu düşünmüyorum. … (Çoğunun) beni daha önce duyduğu gibi. , eğer vurursan, sana oynayacak bir yer bulacağız” . Walker, profesyoneller arasında oyundaki ilk yılı olan 2021’de kesinlikle bir başarı elde etti. A Topu ve Yüksek-A arasında, tahtada 366 oyun oynadı ve .317/.388/.548, wRC+151’i vurdu. İşlerin savunma tarafında, Walker geçen yıl sadece üçüncü kale oynadı. Ancak Arenado var olduğundan, ona Gorman gibi başka bir ev bulma şansı vermek mantıklı.